PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 213
ocen
7,3 10 1 35213
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

Rozumiem, że traktując ten film jako "nieporozumienie" wolicie przewidywalne polskie komedie romantyczne z białym plakatem niż produkcję, która jakby nie było próbuje czegoś innego ale ze słabym skutkiem?

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Bardzo słuszna uwaga. Film nie jest sztampowy jak większość ostatnich i pomimo niedociągnięć realizatorskich w normalnym kraju byłby doceniony choćby za specyficzną konwencję. Ale może właśnie dlatego ludzie bez wyobraźni tak go bezrefleksyjnie hejtują. O gościu hizycc, który siedzi tu na każdym temacie, wciska się w każdą dyskusję i wszędzie widzi scenarzystę już nawet nie wspominam. tak samo jak o profilach, które przez lata oddały 1 czy 2 komenty i przypadkiem zrobiły to właśnie tutaj. W takich sytuacjach zawsze zastanawiam się "kto za tym stoi", komu to przeszkadza, zwłaszcza, że film zrobiono za prywatną kasę. Tym bardziej cieszy fakt, że jednak zaglądają tu jeszcze normalni ludzie z trzeźwym osądem i własnym zdaniem. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 3
Potorecki

Film jest po prostu nudny, mimo oglądania w dobrych warunkach (sala kinowa)

ocenił(a) film na 8
Matt_Diemon

Miesiąc temu go w kinie widziałeś? Dziwne... może napisz gdzie? W San Escobar?

Nie wstyd ci zakładać konto i od razu tu stalkować ten film? Bo w dniu założenia już tu dodałeś temat i nabiłeś sobie 300 filmów - nie wstyd ci? Myślisz, że ludzie są głupi?
miesiąc temu, 17 i 18 dni temu - 3 logowania i 300 filmów ocenionych... chcesz wyglądać na "uczciwego"?
Nie udało ci się

jahiiito

popieram

ocenił(a) film na 8
Jokopij

Dzięki. Fajnie, że ktoś jeszcze jest podobnego zdania. Im więcej tutaj normalnych ludzi tym lepiej.
Ale ogólnie widzę, ze ten film lubią ustatkowani kinomani, za to strasznie atakują go jacyś dziwni ludzie, dla których szczytem kinematografii jest tak kiepski film jak spiderman - uniwersum
Ale to znak naszych czasów - na takie forum może wejść każdy i niestety napisać prawie wszystko. A że najwięcej siedzą tu różne życiowe niedorajdy to potem leczą swoje kompleksy na forach ubliżając innym i wypisując najrozmaitsze bzdury, bo "papier wszystko przyjmie" (w tym wypadku ekran he he). Zobacz choćby wpisy tego Matta_Diemona powyżej, czy jakiegoś arielajarosza czy distymona poniżej - są napastliwi, wręcz chamscy, uważają, że są najmądrzejsi, a prawda jest taka, że ich cała filmowa świadomość kończy się na głupkowatych filmach bez treści (bo jaka głębszą treść maja np spidermany.... typowe filmy dla dzieciaków)
Ale to już w sumie nie nasz problem. Pozdrawiam

jahiiito

Teraz co pokolenie to głupsze... oczywiście nie wszyscy, ale procent zidiocenia społeczeństwa postępuje.
Teraz coraz trudniej pogadać z kimś normalnie, a jak już się spierać to na argumenty. Teraz jak napiszesz coś, czego jakiś dzban nie rozumie to od razu zaczyna bluzgi i tanie wyzwiska, myśląc, że dzięki temu staje się "ważny". Można nieraz paść ze śmiechu z tych baranów

ocenił(a) film na 8
Jokopij

Kiedyś na jakiś portal wszedłem to takie bluzgi, takie chamstwo że dałem sobie spokój. W ludziach coraz więcej jakiejś takiej złości, chamstwa, nienawiści. O głupią maskę ktoś zwróci uwagę w sklepie to zaraz by zabili. Nie każdy musi się zgadzać z przepisami, ale one są i obowiązują, a co chwila gdzieś tam nawet kobiety biją bo upomniały za brak maseczki... jakaś tragikomedia, naprawdę nie wiem co w tych ludziach teraz siedzi. Z drugiej strony takie wzorce się teraz lansuje - bluzgi raperów, jakieś fame-mma, gdzie na ważeniach ci "zawodnicy" używają tak plugawego języka, że powinno się ich pozamykać w zakładach dla niebezpiecznych idiotów. ale niestety ci prostacy stają się celebrytami, lansuje się ich w mediach a młodzi na to patrzą i "czerpią wzorce". I to potem nawet na takich Filmwebie wychodzi, bo tu też niektórzy to by innych pozabijali. Jedyny plus jest taki, ze są mądrzy w wirtualu, podszedłbym do takiego dzbana w realu to by w majty popuścił w 3 sekundy. Przerabiałem to z takim jednym mentem, który stalkował siostrę mojej dziewczyny. Podjechałem mu pod chatę, kumpel wszystko filmował i kazałem powtórzyć to co pisał. Był cienias tak obsr...ny że brakło mu słów na przeprosiny. Swoja droga do kilku takich na Filmwebie też bym się chętnie przejechał hehe

jahiiito

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor, mmhunter, orlagura etc podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

Piotrek,


a ty nadal nie rozumiesz, ze film jest po prostu słaby


a ty sam trollujesz zachwalając na forum samego siebie

ile tysięcy kont trzeba było pozakładać , aby nieuczciwie zawyżyć sobie ocenę


pod różnymi kontami piszesz to samo






i robisz to przez tyle lat



jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

ocenił(a) film na 8
Bslagura

OK, pozdro

jahiiito

Piotrek,
nieuczciwe podbicie statystyk nie jest OK

ale gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

Orlagura

od 6 lat czekamy na JAKIEKOLWIEK dowody na działalność mitycznego Piotrka na tym forum i żadnego nie podałeś,

za to twoja obsesja na jego punkcie jest widoczna jak na dłoni -jesteś tu pod każdym wpisem

wystarczy o dowolnej porze skomentować jakikolwiek komentarz i od razu się bidoku pojawiasz, czyli od 6 lat siedzisz tu non stop. Co za poj...

każdy może sprawdzić - skomentujcie jakikolwiek pozytywny wpis zobaczycie, że niejaki orlagura/antypit pojawia się od razu

buhahahha

ocenił(a) film na 2
JohnTheBrave

Nie , wolę filmy np ,, Człowiek ze Stali ,,

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

Tak. Bo przynajmniej nikogo nie obrażają

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

A kogo ten film obraza? Jedyny kto tu kogoś obraża to ty, bo hejtowałeś scenarzystę tego filmu jak jego forum było jeszcze aktywne, a teraz stalkujesz jego filmy
Ale przyjdzie kiedyś taki moment, że kiedyś za to bekniesz, bo na stalking paragrafy są

ocenił(a) film na 1
jahiiito

XD każdego obraża

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

ty? Tak, obrażasz każdego, kto nie jest idiotą hejtującym ten film.
Ale to tak zawsze jest, ze ludzie inteligentni są zazwyczaj celem ataków jednostek ułomnych umysłowo

ocenił(a) film na 1
jahiiito

XDDD, śmieszą mnie ludzie, którym nie podoba sie film ,,ambitny'', który tak naprawde jest ściekiem polskiej kinematografi

ocenił(a) film na 1
arieljarosz

Chwalą i chwalą, a nawet nie potrafią podać JEDNEGO sensownego powodu dla którego ten produkt filmopodobny jest dobry. To jest akurat dość dziwne, bo wiem że ludzie lubią się rozgadywać, lub rozpisywać o lubianym przez nich filmie, grze itd. a tutaj NIKT nie potrafi tego zrobić o filmie pana P...

ocenił(a) film na 1
distymon

dokładnie, po prostu leja wodę , a nie piszą nic konkretnego, o tym czymś , to ja juz wole komedie pokroju ,,Porady na zdrady'', pomimo tego że jest to okropny film, to da sie na nim dobrze bawić, na tym się nie da

arieljarosz

napisał koleś, co hejtuje scenarzystę od 9 lat. na jego forum 3 tematy obraźliwe założyłeś, aż je zablokowali, tutaj też się udzielasz cały czas chamsko atakując ten spokojny, wesoły filmik, ale to "na pewno" przypadek... skąd się tacy biorą

Perbees

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

I znowu

Bslagura

I znowu

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

Brawo Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder - 14 popołudniu rano i już tu siedzisz! Hahaha


on nawet w wigilię o 10.25 się tu wpisywał, tylko admin te wpisy pousuwał 3 lata temu, ale Piotrek tych zrzutów ekranu w razie czego na pamiątkę nie zachował.

Jest niedziela, g. 15, a tu wpisy pana Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder sprzed 10-11 godzin pod kilkoma pozytywnymi komentarzami, bo wieczorem ktoś skomentował nieuczciwe zawyżanie ocen przez Piotra

czyli - 14 odjąć 11 to wychodzi 3 noc przed ranem! Hahaha
W niedzielę!!!!!

Kto z normalnych ludzi przez 6 lat prawie nad ranem zapierd... na forum "Na układy", żeby sprawdzić, czy ktoś tam wcześniej czego nie napisał mówiącego prawdę na temat Piotra, żeby w razie czegoś podbić negatywny post, żeby był pierwszy w "najnowszych"...

a na forum "Kaca" to już od 11 lat



jak chcecie się ponabijać z tego bidoka to skomentujcie co jakiś czas jakikolwiek negatywny wpis i odczekajcie 15 min - pan Piotrna pewno się pojawi


ja tak co parę dni robię i zawsze jest, jak na zawołanie, hahaha


jedyny, niezawodny, codziennie na warcie! Brawo panie Piotrze!

buhahahaha!!!





Piotrek,

jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji.

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

Bslagura

od 6 lat czekamy na jakikolwiek dowód, że jakiś mityczny "Pan Piotr" tu działa i cisza, ŻADNEGO...

oprócz pomówień powtarzanych w tysiącach komentów orlagury vel antypita / onegdaj hizycca... NIC... nul - ZERO dowodów...

no ale czego oczekiwać od zazdrosnego psychopaty z manią prześladowczą na punkcie jakiegoś Piotra...

on tu do wszystkich się zwraca "Piotrek"... ja pier... ale zj..b

pamiętaj bidoku - kłamstwo czy pomówienia powtórzone nawet 100 tysięcy razy nie stają się prawdą!!!

jahiiito

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu muszę podbić temat bo niejaki orlagura ciągle podbija negatywne

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

Brawo Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder - 14 popołudniu rano i już tu siedzisz! Hahaha


on nawet w wigilię o 10.25 się tu wpisywał, tylko admin te wpisy pousuwał 3 lata temu, ale Piotrek tych zrzutów ekranu w razie czego na pamiątkę nie zachował.

Jest niedziela, g. 15, a tu wpisy pana Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder sprzed 10-11 godzin pod kilkoma pozytywnymi komentarzami, bo wieczorem ktoś skomentował nieuczciwe zawyżanie ocen przez Piotra

czyli - 14 odjąć 11 to wychodzi 3 noc przed ranem! Hahaha
W niedzielę!!!!!

Kto z normalnych ludzi przez 6 lat prawie nad ranem zapierd... na forum "Na układy", żeby sprawdzić, czy ktoś tam wcześniej czego nie napisał mówiącego prawdę na temat Piotra, żeby w razie czegoś podbić negatywny post, żeby był pierwszy w "najnowszych"...

a na forum "Kaca" to już od 11 lat



jak chcecie się ponabijać z tego bidoka to skomentujcie co jakiś czas jakikolwiek negatywny wpis i odczekajcie 15 min - pan Piotrna pewno się pojawi


ja tak co parę dni robię i zawsze jest, jak na zawołanie, hahaha


jedyny, niezawodny, codziennie na warcie! Brawo panie Piotrze!

buhahahaha!!!





Piotrek,

jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji.

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

jahiiito

popieram

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu

Bslagura

Brawo Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder - 14 popołudniu rano i już tu siedzisz! Hahaha


on nawet w wigilię o 10.25 się tu wpisywał, tylko admin te wpisy pousuwał 3 lata temu, ale Piotrek tych zrzutów ekranu w razie czego na pamiątkę nie zachował.

Jest niedziela, g. 15, a tu wpisy pana Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder sprzed 10-11 godzin pod kilkoma pozytywnymi komentarzami, bo wieczorem ktoś skomentował nieuczciwe zawyżanie ocen przez Piotra

czyli - 14 odjąć 11 to wychodzi 3 noc przed ranem! Hahaha
W niedzielę!!!!!

Kto z normalnych ludzi przez 6 lat prawie nad ranem zapierd... na forum "Na układy", żeby sprawdzić, czy ktoś tam wcześniej czego nie napisał mówiącego prawdę na temat Piotra, żeby w razie czegoś podbić negatywny post, żeby był pierwszy w "najnowszych"...

a na forum "Kaca" to już od 11 lat



jak chcecie się ponabijać z tego bidoka to skomentujcie co jakiś czas jakikolwiek negatywny wpis i odczekajcie 15 min - pan Piotrna pewno się pojawi


ja tak co parę dni robię i zawsze jest, jak na zawołanie, hahaha


jedyny, niezawodny, codziennie na warcie! Brawo panie Piotrze!

buhahahaha!!!





Piotrek,

jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji.

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

Skąd wniosek że osoba która wystawia niską ocenę temu "filmowi" musi koniecznie lubić gówniane polskie komedie z białym plakatem? Ludzie dają temu filmowi 1, bo jest durny, nudny i jeszcze daje szkodliwą lekcję o tym że jak będziesz uczciwy to osiągniesz sukces. Jeszcze w dodatku główny bohater nie przechodzi żadnej przemiany ani nic. Osoby wystawiające pozytywne oceny temu paździerzowi muszą mieć ekstremalnie niskie standardy, albo nigdy w życiu nie oglądały żadnego innego filmu.

ocenił(a) film na 8
distymon

Bohater nie musi przechodzić tutaj żadnej przemiany, bo o tym jest właśnie film - on trzyma się zasad - nie wciskaj więc wyświechtanych formułek tam, gdzie nie mają zastosowania zwłaszcza że po tym widać, że nawet nie zadałeś sobie trudu, żeby ten film obejrzeć, a jeżeli obejrzałeś to widać jakie masz "zdolności" intelektualne, skoro tego nie zauważyłeś- to po pierwsze
Po drugie ile jeszcze założysz multikont, żeby obrażać ten film?
Rozumiem, że jak ci moderator usuwa fejki założone tego samego dnia w którym dodajesz z niego komentarz, to teraz odkurzyłeś fejka założonego w listopadzie i nagle się tutaj "ożywiłeś" oceniając 10 filmów w maju...
ty myślisz że tu nikt nie zauważy kim jesteś?
Po trzecie "durny" to jest gniot wszech czasów, czyli Spiderman - uniwersum - jak można takiemu gniotowi dać "10" to wiedzą chyba tylko tacy "znafcy" jak ty
ale też dzięki tej ocenie wiem przynajmniej z kim piszę - gimbaza kocha takie durne filmy jak spiderman robione na jedno kopyto
ale niestety nie rozumie już czegoś, gdzie nie ma głupkowatych efektów tylko konkretna treść
a po czwarte to musisz kupić słownik synonimów i wyrazów bliskoznacznych bo widzę, że brakuje ci już określeń na obrażenie tego filmu, które uskuteczniasz prawie od 4 lat. Widzę, że obsesja ci nie mija... żenda

ocenił(a) film na 1
jahiiito

Dobra, wyjaśnijmy sobie coś. Mam 16 lat więc faktycznie moje słownictwo nie jest zbyt różnorodne, choć na swoją obronę mogę dodać że normalnie mogę mówić po angielsku i też znam trochę hiszpański. Ogólnie to filmami się nie interesuję za bardzo, bo zamiast tego woję grać w gry i iść na siłownię. Moje konto na filmwebie zostało założone niedawno w celu ocenienia paru gier które grałem w ostatnim czasie, a filmy zacząłem oceniać z nudów, bo akurat mam w Anglii wakacje i przez to obejrzałem parę filmów. Wiem że to co teraz napisałem może się wydawać chaotyczne i że wzięło się trochę znikąd, ale po prostu chciałbym uniknąć od Ciebie dalszych komentarzy w stronę mojego słownictwa i prawdziwości mojego konta. Chcę po prostu przejść do rzeczy. I tak, oglądałem cały film Na układy nie ma rady już jakiś czas temu, ale ostatnio sobie odświeżyłem oglądając recenzje na yt. Głównym powodem dla którego napisałem komentarz dotyczący jakości tego dzieła jest to że ocena wystawiona przez użytkowników jest zdecydowanie za wysoka. Wiem że wady tego filmu podałem w dość minimalistyczny sposób, no ale co tu jest więcej do gadania? To że nie ma tu intrygi to jedno, a to że dialogi są nieinteresujące, a miejscami wręcz obleśne to drugie. Może byś mi podał POWODY dla których ten film wg Ciebie jest tak dobry? Czepiasz się mojego języka, a ty nawet nie uzasadniasz swoich wypowiedzi. Może też byś wyjaśnił czemu Spider Man Uniwersum, jest słabym filmem? Przez zwykłych ludzi jak i przez recenzentów jest uważany za film piękny, mądry i wciągający, podczas gdy na układy nie ma rady przez recenzentów jest słusznie uważany za nic nie warty i szkodliwy społecznie paździerz. Piszesz jeszcze jaki to jestem żenujący, a ty sam wytykasz mi wszystko bez jakiegokolwiek uzasadniania swoich opinii które miejscami są bardzo randomowe. 

ocenił(a) film na 8
distymon

Prawda jest taka, że normalny człowiek nie mający nic wspólnego z trollingiem nie przeżywa żadnego filmu tak jak Ty przeżywasz ten!
Zwłaszcza, że to jest bardzo spokojny film, nie wiem jak może u kogoś normalnego wywoływać jakieś bardzo negatywne odczucia... no, ale tu ważne jest słowo "normalnego" i "nie mający nic wspólnego z trollingiem"...
A Spiderman uniwersum nie dość, że ma oklepaną fabułę, to jeszcze jest to animacja, z fatalnym dubbingiem nie dająca widzowi NIC do myślenia, bez ŻADNEJ konkretnej treści i nie niosący żadnej wartości. Sieczka dla gimbusów i tyle.
Ale że jesteś młody to można jeszcze zrozumieć, człowiek z wiekiem zaczyna ignorować głupoty i zaczyna się koncentrować na filmach z sensem
A jak nie rozumiesz scen z Na układy to napisz których, wytłumaczę Ci sens bo widzę, że masz z tym problem

ocenił(a) film na 1
jahiiito

XD, nie porwnuj genialnego spiderman uniwersum do tego gniota

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones