Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 1:41
Film

Au bout des doigts

2018 1 godz. 46 min.
6,1 62
oceny
6,1 10 1 62
704
chce zobaczyć
{"id":"813628","linkUrl":"/film/Na+wyci%C4%85gni%C4%99cie+r%C4%99ki-2018-813628","alt":"Na wyciągnięcie ręki","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/36/28/813628/7904362.2.jpg"}
Miłość do muzyki to sekret Mateusza Malińskiego (Jules Benchetrit - ,,Pożądanie’’), chłopaka z ubogiej rodziny polskich... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Na wyciągnięcie ręki
Zwiastun nr 2 (polski) 1:41
Na wyciągnięcie ręki
Zwiastun nr 1 2:09
Na wyciągnięcie ręki - Zwiastun Nr 2 (polski) Na wyciągnięcie ręki - Zwiastun Nr 2 (polski)

Miłość do muzyki to sekret Mateusza Malińskiego (Jules Benchetrit - ,,Pożądanie’’), chłopaka z ubogiej rodziny polskich emigrantów, który nigdy nie odważyłby się powiedzieć o tym swoim kolegom z podwórka. Pierre Geithner (Lambert Wilson - ,,Ludzie Boga’’, ,,Matrix’’) potrzebuje sukcesu, by utrzymać stanowisko dyrektora paryskiegoMiłość do muzyki to sekret Mateusza Malińskiego (Jules Benchetrit - ,,Pożądanie’’), chłopaka z ubogiej rodziny polskich emigrantów, który nigdy nie odważyłby się powiedzieć o tym swoim kolegom z podwórka. Pierre Geithner (Lambert Wilson - ,,Ludzie Boga’’, ,,Matrix’’) potrzebuje sukcesu, by utrzymać stanowisko dyrektora paryskiego konserwatorium oraz zdolnego muzyka, by jego uczelnia wygrała prestiżowy konkurs pianistyczny. Przypadkowo ich drogi się krzyżują. Geithner dostrzega ogromny talent Mateusza i szansę na rozwiązanie swoich problemów. Chłopak rozpoczyna naukę gry na fortepianie pod okiem wyniosłej i bezkompromisowej ,,Hrabiny’’ (Kristin Scott Thomas - ,,Czas mroku’’, ,,Angielski pacjent”). Aby jednak wygrać konkurs, cała trójka będzie musiała najpierw przezwyciężyć własne uprzedzenia.

dystrybucja
studio
Récifilms / Umedia (koprodukcja)
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przyjemnie się ogląda

  achtefilmy ocenił(a) film na 7

  Historia trochę o takim Kopciuszku, ale dobrze się ogląda i film pozytywnie nastraja.

  1
  • Przyjemność na wyciągnięcie ręki

   kinomaniak_1211 ocenił(a) film na 6

   Ten film warto zobaczyć z uwagi na rolę żeńską Kristin ( Angielski pacjent ) oraz męską Lambert ( Ludzie boga ). To lekki film z bardzo przewidywalną fabułą .Polecam zwłaszcza teraz kiedy wszyscy są zabiegani przed świętami. Muzyka w tym filmie pełni ważną rolę choć nie jest męcząca.

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.