PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5479}

Nadbagaż

Excess Baggage
6,5 5 288
ocen
6,5 10 1 5288
Nadbagaż
powrót do forum filmu Nadbagaż

Benicio

ocenił(a) film na 8

Nie da się nie pokochać Benicia w tym filmie.

mysza

zgadzam sie On jest chyba jedynym mocnym punktem w tym filmie, jest po prostu super:)))

ocenił(a) film na 2
mroweczka

Jedynym mocnym punktem był jak dla mnie Walken, reszta nadaje się na bezlitosne pocięcie na plasterki. Widać Del Toro dopiero się rozgrzewał do swej późniejszej kariery...
Jak dla mnie strasznie kiepski film, nawet nie chce mi się pisać dłuższego komentarza na jego temat.

Moja ocena - 2/10

Grifter

No co ty...

Christopher Walken zagrał jak w każdym filmie...ma ten swój specyficzny i zarazem dobry styl grania...

Film ogólnie całkiem całkiem...

"Podejrzani" to najlepszy film w którym zagrał Del Toro, no i "Las Vegas parano"...ale ten film był jak widze kręcony rok po "Nadbagażu"...więc nieźle się chłopak rozwinął w ciągu roku...

mysza

Podoba mi się to, że nie wzięli do tej roli jakiegoś typowego pudrowanego przystojniaczka z Hollywood, tylko właśnie jego.
Jak dla mnie piękny to on nie jest, ale ma w sobie to COŚ, co przyciąga :)

Choina

choina zgadzam sie z toba:P nie piekny, nie brzydki - ale ma co w sobie:)

ocenił(a) film na 8
Choina

zgadzam się z Choiną xD
Del Toro ma to coś, co przyciąga i zdumiewa.
Fajnie zagrał, fajnie ;]

ocenił(a) film na 8
mysza

Fakt. Ja wpadłam. :D Hah.

Ma to 'coś' i jest przystojny, niewątpliwie.

ocenił(a) film na 7
mysza

Heh, widzę, że wszyscy jesteśmy tego samego zdania! Precioso Benicio :)

magnum44

ja go nie pokochalem:P ale film ok, chociaz nie jest to jakas wybitna produkcja...

mysza

Święta prawda... był genialny :D :D

tralala post za krótki

mysza

Boski film bo bo grał tam Benicio;] Jak by mi sie trafił taki facet...hmmm:P

ocenił(a) film na 10
Cooraline

Nooo... Boski boski :D tez bym tak chciala sie zamknac w bagazniku i zeby mnie taki Benicio porwal przez przypadek :D. Dalam 9 bo film byl calkiem fajny, z reszta nie bede chyba tu oryginalna jak powiem, ze wlansie za cudowna role Benicio. On jest mega nieziemski! To spojrzenie, ruchy, cudowny glos... Hmm... Dla mnie idealny. Nie dosc, ze jest takim przystojniakiem to trzeba przyznac, ze aktorem tez jest swietnym. Jak dla mnie Benicio w kazdym filmie to wprost wisienka na torcie :) <3. A film byl calkiem przyjemny ogolnie, momentami nawet lekko zabawny, taki troche galimatias sie zrobil :D ile razy ta emily musiala dzwonic do ojca, heh momentami to sie robilo zabawne :D. Najpierw sama sie "porwala" pozniej niby ok i znow porwanie tylko na serio :D. Ciekawy scenariusz :). Obsada super. Fajny lekki film na wieczor :) a pozniej slodkich snow z Benicio Del Toro... :D :)

malaindianeczka

Pisałam to milion lat temu ale do teraz nie zmieniłam zdania, trochę lat mi przybyło i doceniłam także jego kunszt aktorski a nie tylko to jak wygląda:P

ocenił(a) film na 10
mysza

Zgadzam sie w zupełności:D:D:D Benicio jest wspaniały:D:D:D

OOOooo_BeAtKa_oooOOO

Wspaniały Benicio :) Największy plus tego filmu. :)

mysza

Zgadzam się również :)

racjo

Gdyby on tam nie grał, wyłączyłabym telewizor po 10 minutach ;p. ale przez niego nie moglam sie oderwać, fakt, ma cos facet w sobie.

kamilakamila

Zgadzam się z poprzedniczka :)

Benicio to bardzo dobry aktor.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
mysza

Benicio jest tu taki urzekający i myślę tak samo jak tutaj reszta dziewczyn hihi:) no i jak dla mnie Benicio nie jest brzydki:P to chodzące udo!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
mysza

oj zgodze sie ...!! ma to cos =************

ocenił(a) film na 8
perelkaaa

No cóż mogę powiedzieć bardzo mi się podobało ;) Polecam ;)

_Cukierkowa_Dama_

Film mi się podobał, nie był zły ale rewelacyjny też nie. Świetna kreacja Walkena. Benicio też był dobry,ale muszę przyznać, że wolę kiedy gra ambitniejsze role. Za "Nadbagaż" dałabym mu bardzo słabe 7 nic więcej. Jednak oglądanie go w tym filmie sprawiło mi wielką przyjemność (ach, te oczy...).
Ogólnie film oceniam na 7.

mysza

Benicio del Toro-owszem, zaskakuje, ale nikt nie wspomniał o Alicii, a jej rola była znacząca dla całego filmu. Uwodziła w ten nonszalancki sposób rodem z Lolity, zaimponowała mi.

mysza

Oj tak, zakochałam się w Benicio po tym filmie :)

ocenił(a) film na 8
mysza

To prawda Bencio ma coś w sobie co nie pozwala oderwać oczu od niego. Jego uśmiech, głos i oczy doprowadzają do czegoś co nie da się opisać. Wiadomo, że późniejsze lata dały mu ambitniejsze role, ale ten film mnie się nigdy nie znudzi.
Benicio jest nieziemski :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones