PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5479}

Nadbagaż

Excess Baggage
6,5 5 287
ocen
6,5 10 1 5287
Nadbagaż
powrót do forum filmu Nadbagaż

Podobne filmy

ocenił(a) film na 6

Znacie jakieś filmy o zakazanej miłości pomiędzy np wyznawcami innych religii albo porywaczem a porwaną lub dziewczyną z dobrego domu a jakimś niegrzecznym chłopcem itp?

ocenił(a) film na 8
KiMbErLy_5

trzy metry nad niebem, zakochana złośnica ,

ocenił(a) film na 6
nathalja

Zakochaną złośnice widziałam już kilka razy, super film ale czy jest o zakazanej miłości?
Natomiast Tre metri sopra il cielo jest poprostu świetny, o coś takiego mi chodziło. Dzięki za ten tytuł. Znasz może jeszcze jakieś?

ocenił(a) film na 6
KiMbErLy_5

Romeo i Julia ; ).

ocenił(a) film na 6
barney_w_spodnicy

Dzięki ale już widziałam i to nie raz:)

ocenił(a) film na 10
KiMbErLy_5

# Księżniczka i żołnierz . Historia zakazanej miłości pomiędzy muzułmanką a Amerykaninem. Oparta na faktach.

# Piękna i szalona . Jeden z moich ulubionych filmów. Tym razem to główna bohaterka jest niegrzeczna...mega przystojny i słodki młodzieniec, świetna gra aktorska... POLECAM!!! Bo warto ;)

ocenił(a) film na 6
cynamon91

Oba te filmy widziałam i oba bardzo lubie:)

ocenił(a) film na 8
KiMbErLy_5

zakazany owoc

KiMbErLy_5

Tak z pamieci to tylko:
Córka Prezydenta (Chasing Liberty)
Tristan i Izolda (Tristan + Isolde)
yyy.... a happy-endy musza byc??

ocenił(a) film na 8
KiMbErLy_5

skoro przypadlo Ci do gustu tre metri sopra il cielo, ciekawym filmem również włoskim jest :http://www.filmweb.pl/film/Scusa+ma+ti+chiamo+amore-2008-454153 , tematyka świetna, lecz film wykonany w wątpliwy sposób, tre metri sopra il cielo 1000razy lepszy ;-) , z nowszych : Wciąż ją kocham , Zupelnie jak miłość

KiMbErLy_5

A ja z takich trochę cięższych proponuje "Teenage dritbag" niebanalny i niejednoznaczny. Choć jeśli chcesz proste romansidła, to go nie polecam;) Ewentualnie jeszcze "Keith", który do łatwych też specjalnie nie należy:D Sory ale takie tylko mi przyszly do głowy hehe

ocenił(a) film na 10
Soczewka

<<keith>> jest superrr i nawet leciał dzisiaj na tvp1
musiałam obejrzeć mimo że...po raz nie wiem który...po 20 razie przestałam liczyć ;D

ocenił(a) film na 7
KiMbErLy_5

"sara"
"ogrod luizy"
"ziemskie namietnosci"

KiMbErLy_5

Życie mniej zwyczajne
Szkoła uwodzenia
Szkoła uczuć

KiMbErLy_5

Uprowadzenie Agaty, polski dobry film,których aż żal mało
Keulraesik, Titanic - klasyki

KiMbErLy_5

Zdecydowanie "Życie mniej zwyczajne"

KiMbErLy_5

takie raczej mroczne:

Strach (1996) i True Crime (1995)

KiMbErLy_5

"Pościg" z 1994 roku.

KiMbErLy_5

Sara, polski film :)

KiMbErLy_5

Odświeże temat. Od razu jak zaczęłam oglądać to skojarzyło mi się z filmem „Co z oczu to z serca” ❤️

KiMbErLy_5

A mnie sie skojarzyl film "Szalona miłość" (1995)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones