PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107554}

Nadchodzi Polly

Along Came Polly
6,1 42 630
ocen
6,1 10 1 42630
6,3 9
ocen krytyków
Nadchodzi Polly
powrót do forum filmu Nadchodzi Polly

Popłakałem się ze śmiechu przez niego na tym filmie :)

ocenił(a) film na 10
michal_kurzynski

Ja tak samo i to już wiele lat temu, gdy po raz pierwszy oglądałam ten film. Co więcej - mój tata, który raczej nie poddaje się "magii" amerykańskich komedii - płakał ze śmiechu razem ze mną :D Oczywiście wygrywa pierwsza scena gdy Hoffman mistrzowskim poślizgiem pada na podłogę :D no i jego umiejętna gra w kosza ;P jestem skłonna stwierdzić, że w tej roli jest dużo śmieszneiszy niż np. Zach Galifianakis w "Kac Vegas" :D

pozdrawiam

marjou

Zgadza sie - jednak kiedy mowi z niewzruszona mina ,za musza wyjsc gdyz chcial sie zbaczyc - ale wyszlo co innego...uhaha....

ocenił(a) film na 7
michal_kurzynski

Niesamowite, ile może dostarczyć emocji martwy człowiek.

KoKalina

Niesamowite, jaki żenujący może być komentarz idiotki.

ocenił(a) film na 6
KoKalina

KoKalina twój komentarz jest żenujący ,

co do Hoffmana , jest najlepszy w tym filmie :)

ocenił(a) film na 7
Anda00

Macie rację. Wcisnęłam enter zbyt wcześnie i źle to ujęłam. Chodzi mi o trwałość obrazu i dźwięku, które stają się wieczne, choć ich twórcy przemijają.

ocenił(a) film na 5
KoKalina

Na pocieszenie Ci napiszę, że ja akurat właściwie odebrałam Twoją odpowiedź :)

michal_kurzynski

Mnie najbardziej rozbawiła kwestia typu ''on sprzedawał mi trawkę'' na samym początku filmu. Tak jakoś do przyczyny śmierci....

użytkownik usunięty
michal_kurzynski

No Hoffman przeagent w tym filmie:) Ale mnie najbardziej rozbawiła kwestia Stillera ,, Nawet nie zdjęli płetw'' w połączeniu z jego miną - super

ocenił(a) film na 7
michal_kurzynski

Za pierwszym razem, pare lat temu kiedy oglądalam ten film jakos nie spodobał mi się. Może to była kwestia reklam puszczanych po każdym kwadransie filmu. jednak wczoraj obejrzany w jednym ciagu zrobił na mnie pozytywniejsze wrażenie i Hoffman był po prostu bezbłędny.

ocenił(a) film na 6
michal_kurzynski

Hoffman jest tutaj dobry, ale najlepszy jest jednak Stiller. Najlepsza scena to oczywiście ta w łazience u Polly xDDD. Oglądałem ten fragment z 20 razy, świetnie to zagrał. No i teksy jak już od niej wychodził: "słuchaj, nie wiedziałem, że ten ręcznik wyhaftowała twoja babcia" xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones