PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33186}

Nadja

6,6 621
ocen
6,6 10 1 621
4,8 4
oceny krytyków
Nadja
powrót do forum filmu Nadja

Przyjaciółka dawno temu zorganizowała mi seans filmowyz Nadją. Zapatrzony nie ruszyłem się nawet ani na milimetr. Kocham ten film smutek i dekadencki nastrój. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
przemek90210

a przyjaciółka ma ten film? możesz mi odpisać na maila?? (moj adres pralinka666(małpa)tlen.pl)

Eleonora

Drodzy fani Nadji. We wszelkich opisach dotyczących tego filmu nie znalazłem ani jednej wzmianki o doskonałej muzyce Massive Attack, która z tego co pamiętam (przyznam szczerze, że widziałem go tylko raz dobrych kilka lat temu) towarzyszy naszej bohaterce przez cały film.
Jeśli się mylę i plącze filmy ze ścieżkami dźwiękowymi, to mnie poprawcie.
PS. Gdzie można zdobyć to dzieło.

ocenił(a) film na 10
nick_9

Siema nie znalazłeś wzmianki o Massive bo z tego co słyszałem na youtubcu obstawiałbym Portishead. Swoją drogą również jeden z filarów trip hopu.
Ja też poszukuję tego filmu "umarłbym by go zobaczyć"-najlepiej pogryziony przez Nadjopodobną ;).
Pewniak to ebay, choć narazie nadal poszukuję na sieci.
Pozdro

ocenił(a) film na 10
MCDEVIL

MCDEVIL skoro piszesz z Anglii to faktycznie naprawdę najlepiej kup na ebayu, bo tam ten film był jak najbardziej dostępny (przynajmniej tak w okolicach zeszłego roku). Jeśli chodzi o sieć to też jest tam kopia, ale taka dość marna (przynajmniej krążyła swego czasu). W każdym razie lepiej kup dvd po prostu, zwłaszcza, że brytyjski ebay daje niezłe możliwości na tym polu.

ocenił(a) film na 10
Eleonora

Luz dorwałem, jednak toro wymięka i trza się przeżucić na rapi. Miło jest polować i po dorwaniu przekonać się że było warto. Za klimat pełna 10. A ebay poczeka, na czs gdy gdzieś osiądę na stałe i zacznę budować swoją biblioteczkę filmową.
Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones