PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660047}
5,6 65
ocen
5,6 10 1 65

Nagareboshi Lens
powrót do forum filmu Nagareboshi Lens

fajne ale krótkie jeżeli zrobili by z niego serial chętnie obejrzę jak dla mnie 9/10 bo uwielbiam tego typu anime

użytkownik usunięty
siwa110

Zgadzam się w zupełności. ^^ Powinni już udostępnić ocenianie. Ja daję 8/10.

siwa110

Tak, shoujo jest fajne, ale z drugiej strony, to anime nie różni się niczym od innych tego typy. Schemat taki sam jak we wszystkim. Miłość popularnego i niepopularnej, dokuczanie, wielki przełom w uczuciu, koniec. 4/10

Yuio21

W skrócie typowy romans szkolny. Trudno mi było po 1 odcinku ocenić, czy główna bohaterka to słodka idiotka, czy nie. Początkowo na to wyglądało i suma sumarum nie mogę jednoznacznie ocenić. A czemu wspominam o słodkich idiotkach? Ponieważ jest to największa zakała w anime. Te płacze, użalanie się nad sobą, niezdecydowanie, cichy głosik są nie do zniesienia. Czemu np. Maid-sama jest takie popularne, zdecydowanie panie powiedziałyby Usui, a ja powiem Misaki, która nie jest słodką idiotką (dla przykładu mniej popularne Peach Girl; Skip beat!). Troszkę odszedłem od tematu, wiec powiem że też bym obejrzał pełną serię, a kreska nie jest tragiczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones