PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1063}

Nagi instynkt

Basic Instinct
7,3 135 493
oceny
7,3 10 1 135493
7,4 29
ocen krytyków
Nagi instynkt
powrót do forum filmu Nagi instynkt

Czyli co?

ocenił(a) film na 10

To Kathrine wszystkich pozabijała i wrobiła tą brunetke czy jak? odp .

ocenił(a) film na 7
grove_2

[SPOILER]
.
.
.
Prawdopodobnie tak, biorąc pod uwagę to, że pod koniec filmu miała szpikulec do lodu pod łóżkiem, a poza tym opisała wcześniej śmierć Gus'a.
I na przyszłość - oznaczaj spoilery ;>.

spider_cider

"Prawdopodobnie tak" - czyli ani tak ani nie, coż to za spojler ;)

aniolek1234

Moim zdaniem nie. Pani psycholog miała dostęp przeciez do policyjnych 'gadżetów', że tak to określę, a poza tym, tuż przed zastrzeleniem przez Nicka, wspomniała, ze jego partner nagrał się jej na sekretarkę. Tymczasem potem okazało się, ze nic takiego nie miało miejsca.

ocenił(a) film na 7
aniolek1234

Ale ze śmiercią Gus'a i szpikulcem - spoiler ;p

grove_2

Uważam, iż to Kathrine była zabójczynią. Może miała romans z panią psycholog, a co za tym idzie klucze do jej mieszkania i możliwość wykasowania zostawionych na sekretarce wiadomości. Fakt, że "mimo chodem" rzuciła nazwisko Lisy Hobermen (nie wiem jak to się poprawnie piszę) nie pozostaje bez znaczenia. Później wystarczyło zapytać sie Nick "Co u niej słychać?", by wyprzeć się tej znajomości.

ocenił(a) film na 8
kinkiet

A ja nie uważam, być może nieuważnie oglądałem ten film - choć jak mało który skupiał moją uwagę /a rzadko oglądam tego typu filmy/. No więc nie uważam ani na tak, ani na nie. Myślę, że film został właśnie tak zrealizowany żeby widz sam podczas oglądania go przeprowadzał jakby 'własne śledztwo'. Z tym, że są takie filmy, w których owo śledztwo na podstawie odpowiednio przedstawianych w danym filmie treści, bywa że prowadzi w "ślepe uliczki" domniemywań i przypuszczeń, z któych żadne może nie prowadzić do jednoznacznego wyjaśnienia kryminalnej zagadki. A emitowanie takich filmów może być niewątpliwie rodzajem bawienia się społeczeństwem przez władze /w czym nomen omen, tkwi też jakaś ukrywana ale prawda... /.

Na ewentualne realne podłoże dokonywania tych zabójstw ukazanych w filmie, jako będącym a przynajmniej mogącym być wspólnym ich mianownikiem, patrzę z nieco innej prespektywy. ;-)

komentarz

ja myśle ze to ta Catherine zabiła bo niby skad zabójca miał wiedzieć jak zabic tego Gus'a skoro opisała to w ksiazce jeszcze nie drukowanej? To jasne ze chciala zabic Nicka ale nie wziela pod uwage ze sie w nim zakocha i ta miłość/namietność zwycieżyła chęć zabójstwa

ocenił(a) film na 7
kinkiet

Zamek do drzwi pani psycholog był rozwalony więc tak czy siak mogła Kati mogła wejsc :)

grove_2

Oczywiście Catherine była sprawcą zabójstw...Ostatnia scena wszystko wyjaśnia.

ocenił(a) film na 9
Travis88

Uważam ze Catherine za wszystkie morderstwa odpowiada.
Pomogła mi w tym pierwsza scena łóżkowa, gdy ginie Rockman.
Piersi tej blondynki to ewidentnie piersi Sharon Stone :)

grove_2

fakt... to Catherine - w ostatniej "łóżkowej" scenie wzięła narzędzie zbrodni już do dłoni lecz Douglas tak jej namieszał w głowie iż postanowiła dać mu jeszcze trochę pożyć;)

użytkownik usunięty
at777

Właśnie tak. Pewnie wątek o dzieciach, a raczej o ich braku, przeważył na korzyść Douglas'a ;p

ocenił(a) film na 10
grove_2

Owszem nasza Katherine wyszła na niezłą intrygantkę a jej zbrodnie można uznać za doskonałe , z resztą w drugiej części wyjaśnia się nawet to że zabiła Douglasa ;) Czego w pierwszej części już nie pokazali .

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
barbiedeplastico

barbiedeplastico -Kolor Twoich wlosow na avatarze mowi wszystko.Dyskusja jest prowadzona na temat czesci 1 , a Ty wyskakujesz ,ze spojlerem z drugiej czesci.Nie przyszlo Ci do glowy ,ze niektorzy jeszcze jej nie widzieli i w ten sposob popsujesz zabawe?

ocenił(a) film na 8
barbiedeplastico

Dziękuję! Popsułaś mi oglądanie drugiej części :

ocenił(a) film na 9
grove_2

Ja też uważam że to Catherine. Roxy na pewno nie, nie uprawiałaby seksu z mężczyzną, bo była lesbijką, poza tym nie pasowała z wyglądu do kobiety z pierwszej sceny.
to że Catherine jest zabójczynią wynika z tego iż
1 Opisała taką samą historię w swojej książce
2 Jest podobna do kobiety w pierwszej scenie.
3 Miała romans z zamordowanym
4 Specjalnie manipulowała Nickiem
5 Używała często szpikulca do lodu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones