PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8022}

Narkomani

The Panic in Needle Park
7,3 8 652
oceny
7,3 10 1 8652
7,8 5
ocen krytyków
Narkomani
powrót do forum filmu Narkomani

bez tematu

ocenił(a) film na 9

Film, ktory robi wrazenie chyba nie tylko zbyt naturalistycznymi scenami ale przede wszystkim realizmem z jakim ukazuje codzienne zycie narkomanow - kazdy nowy dzien nie rozni sie niczym od poprzedniego: ci sami nacpani ludzie, ta sama ulica i ta sama ciagla gonitwa za kolejna dzialka. Tak wyglada ich zycie i chyba nawet milosc nie jest w stanie tego zmienic - moze tylko na chwile, potem znowu narkotyki biora gore, kieruja ich zyciem i niszcza wszystko.
"Szczesliwi" sa tylko wtedy, kiedy maja pelna strzykawke lub gdy maja pieniadze na kolejna dzilake i nie wazne jest to w jaki sposob zdobyte czy zarobione. Ale to szczescie jest zludne. Cale ich zycie kreci sie wokol narkotykow i tak na prawde nic wiecej sie dla nich nie liczy - nalog im na to nie pozwala, jest silniejszy i pcha ich do popelniania czynow, ktorych sami sie brzydza i wstydza.
I jeszcze cos, na co warto zwrocic uwage: nie ma w tym filmie muzyki...Tak jak w zyciu tych ludzi...

ocenił(a) film na 8
dolores

Mnie osobiście bardzo dała do myślenia scena, kiedy Bobby mówi dziewczynie, że gdybyś mnie kochała, to nie wzięłabyś mojej porannej działki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones