PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363058}
6,8 2 611
ocen
6,8 10 1 2611
Naruto Movie 3: Dai Koufun Mikazuki Jima no Animal Panic Dattebayo
powrót do forum filmu Naruto Movie 3: Dai Koufun! Mikazuki Jima no Animal Panic Dattebayo!

Według mnie najgorsza ze wszystkich kinówek. Straszna nuda mało ciekawych walk, jednak każdy fan powinien zobaczyć że złe filmy z Naruto też się trafiają

ocenił(a) film na 6
Last_Ronin

To fakt,to byla raczej bajeczka dla dzieci,chociaż scena w ktorej naruto i reszta walczą na plaży była śiwetna.

ocenił(a) film na 5
Sasori

Hmm, no tylko jak Naruto się zmienił to mi się podobało, lecz to tylko mała scenka, a film ma 90 min...

Last_Ronin

dla mnie rzadko kiedy kinowka jest dobra, to samo bylo z dragon ballem, wlasciwie w dragon ballu urzekla mnie tylko kinowka z trunksem i swiatem w przyszlosci. W naruto za to zadna kinowka nie jest dobra

ocenił(a) film na 5
raziel88ck

Jak nie ma : Atak smoka, Legendarny Super Saiyan, Fuzja, Powrót Brolly-ego, Historia Bardocka, to są niezłe filmiki ( mi się bardzo podobały).

ocenił(a) film na 7
Last_Ronin

A ja jestem pozytywnie zaskoczony. Nasłuchałem się, że to najgorsza kiinówka, a okazała się całkiem dobra - jak dla mnie lepsza od pierwszej, słabsza za to od drugiej. Na minus trzeba zaliczyć zbyt długi początek i przede wszystkim za dużą dawkę infantylizmu, poza tym jest OK.

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Miałam dać 7/10 ale zmieniłam na 8/10 za pojawienie się czakry Kyuubiego ;D
Sam film niezły, trochę nudnawy, właściwie czekałam tylko na ten moment, kiedy Naruto się wkurzy xD

ocenił(a) film na 5
Last_Ronin

W sumie po kolejnym oglądnięciu, film nadal wypada bardzo słabo. Prawie brak nazw jakichkolwiek technik (no może poza Cresent moon rasenganem, co to do cholery jest?), bezimienni shinobi, z kraju przebierańców lub peruk, idk. Wiele błędów graficznych (np. Rock Lee nakłada na pięści łańcuchy by dobić swojego przeciwnika, które w następnej scenie znikają. Przy przemianie Naruto brak jakiejkolwiek czakry, która powinna się z niego "wylewać" itp.). Jedyny plus to nowe outfity postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones