PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32412}

Narzeczona laleczki Chucky

Bride of Chucky
5,8 8 944
oceny
5,8 10 1 8944
4,8 6
ocen krytyków
Narzeczona laleczki Chucky
powrót do forum filmu Narzeczona laleczki Chucky

Doskonała kontynuacja kolejnych przygód laleczki tym razem ma towarzyszkę super babkę sexy w roli tej zagrała Jennifer Tilly .. super klimacik i , tło muzyczne uwielbiam te klimaty. Dobra gra aktorów Katherine Heigl , Nick Stabile , Brad Dourif , Alexis Arquette , Lawrence Dane . Moja ocena to hot 10 i dodaje do swych ulubionych. Polecam super horror klimatyczny , warto go mieć w swojej kolekcji. Kontynuuje oglądanie kolejnych części .

ocenił(a) film na 8
sebastiannycz

Tyle tylko powiem ze zgadzam się z tobą w 100 % :D

ellum9119

Po ocenie widzę, że tylko w 90% ^^

ocenił(a) film na 8
Aldirien

No tak, bo 10 daje tylko tym filmom które powalają fabułą... i efektami specjalnymi ;)

ellum9119

Przyczepiłem się tylko do logiki wypowiedzi, tamten dał 10/10, powiedziałeś że zgadzasz się w 100% a dałeś 9/10, to tyle, taki kosmetyczny błąd.

ocenił(a) film na 8
Aldirien

Ale też jak pisałam ten komentarz to miałam 10/10 tylko potem zmieniłam (wiesz już dlaczego) ale rozumiem dlaczego się ,,przyczepiłeś'' ;)

ocenił(a) film na 7
Aldirien

Może przedmówca zmienił ocenę, ale ja widzę, że tylko w 80%

ocenił(a) film na 7
van_der

Nie przeczytałem do końca wszystkich postów a już piszę sorki.
P.s. Mogliby dać możliwość usunięcia postu, albo przynajmniej możliwość jego edycji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones