PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790257}
5,8 28 836
ocen
5,8 10 1 28836
3,7 6
ocen krytyków
Narzeczony na niby
powrót do forum filmu Narzeczony na niby

już gdy patrzę na obsadę!
Stramowskiego zniosę, Kamińska nadawała się tylko na Brzydulę, Karolak... aż szkoda gadać i do tego wszystkiego dwa dna! Kurdej-Szatan i Roznerski!!! Ona słodka ale marna aktorka, patrząc na Niego... aż mnie mdli - ani to ładne, ani mądre i aktorem nazwać nie mogę.

Po opisie wróżę temu karierę Smoleńska....

annabe

Ja tylko mogę popatrzeć na Kamińską ze względu na urodę. Stramowski to drewno straszne takie na zasadzie jak się jest kiepskim to się dowygląda. W ten sposób "zagrał" w Pitbullu. Reszty to już nawet nie komentuję, nie oglądam polskich filmów bo mam wrażenie, że to jeden i ten sam film. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Brakuje mi tylko Kota, Szyca i Małaszyńskiego, byłby już film kompletny.

penetrator1981

dobrze, że gra Kolak, a reszta dramat - poza tym fabuła to takie odgrzewane amerykańskie kotlety ( hmm czyli burgery ;) )

annabe

Ja mam podobnie ale jak słyszę Pani b.Szatan i Pan były papież to mnie już szlag trafia. Oboje w milionach reklam aż rzygać się chce

annabe

Bez przesady, widziałm już gorsze obsday i ludziom się filmy podobały. Poza tym mam zasadę, ze nie oceniam filmu wyłacznie po zwiastunie. Aktorom daję kredyt zaufania, bo może że to jest jedna z lepszych ról w karierze.

ocenił(a) film na 9
matyldkaw

Ufff, wreszcie jakiś rozsądny wpis.
Ręce opadają jak się czyta oceny ludzi którzy nie widząc filmy oceniają go negatywnie ...
Skąd to się bierze , czy nie mają świadomości że to słabo świadczy o piszącym?

sterstudio

Niestety ludzie piszą takie rzeczy, aby zaistnieć, co jest bardzo przykre. Przeczytać obiektywną recenzję po obejrzeniu filmu jest bardzo trudno.

matyldkaw

piszą z doświadczenia i po obejrzeniu poprzednich produkcji. Zaistnieć - dobre sobie - normalnie taki fejm, że spokojnie ulicą przejść nie mogę :D mam nadzieję, ze gażę za film "aktorzy" przeznaczą na doszkalanie warsztatu... lub raczej zdobycie jakiegokolwiek. Granie po warunkach sprawdzi się raz, może dwa - dalej wychodzi taka miernota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones