PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790257}
5,8 28 847
ocen
5,8 10 1 28847
3,7 7
ocen krytyków
Narzeczony na niby
powrót do forum filmu Narzeczony na niby

duży plus

ocenił(a) film na 8

za autoironiczną scenę z Karolakiem
,,grubas z diastemą" <3
swoją drogą ten film to bardzo miłe zaskoczenie, po maratonie beznadziejnych komedii romantycznych, który trwał przez ostatnie kilka lat (z małymi wyjątkami)

ocenił(a) film na 8
marson900

daję 8, żeby inni twórcy polskich komedii romantycznych zobaczyli, że da się to zrobić bez wywoływania ciarek wstydu u widzów

ocenił(a) film na 7
marson900

no i o to chodzi, jakbym dostała kolejną papkę w stylu ,,Last minute" to bym zwątpiła w polskie komedie, a tu proszę - po prostu fajny film

ocenił(a) film na 8
Ta_Alexandra

No właśnie, miłe zaskoczenie, zresztą kolejne w tym roku. Coś się rusza w polskim kinie, sam fakt że Sfilmowanym zaczęły się podobać polskie komedie o tym świadczy ;) Que pasa? :D

ocenił(a) film na 7
marson900

hehe no idea, ale niech tak zostanie

marson900

faceta ma dystans do siebie i to jest super :) scena jest bardzo komiczna, uśmiałam sie do łez

ocenił(a) film na 8
Filomena00

no właśnie, skojarzyło mi się z piosenką CeZika, której tekst składa się z hejtów pod jego filmami xD

ocenił(a) film na 7
marson900

Karolak jest w tym filmie nieinwazyjny, ale też zabawny i po prostu miło się go ogląda. I za tę autoironię wielki plus!

ocenił(a) film na 7
marson900

Miałam wrażenie, że nie tylko Karolak był autoironiczny, ale Adamczyk trochę też - jak dla mnie nie popsuli sobą filmu i to szanuję ;)

marson900

Karolak mnie rozśmieszył, troszkę jakby zdusił swoją ekspresję, ale to wyszło filmowi tylko na dobre :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones