Descendants

1 godz. 52 min.
6,7 10 338
ocen
6,7 10 10338
2 520
chce zobaczyć
{"type":"film","id":704633,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Descendants-2015-704633/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Następcy
 • whitefouls ocenił(a) ten film na: 10

  Na początku podchodziłem do tego filmu, jak do kolejnej dziecinnej bajeczki disneya, z fundamentalnie pokazanymi postaciami z baśni, ale już od samego początku, satyrycznie stworzone postacie, Cruelli De Mon, Jafara, Czarownicy, i złej królowi. Rozbawiło mnie do łez. Film, świetny, nie jest może zaawansowany, technicznie ani fabularnie, Ale od początku do końca ogląda sie go przyjemnie i co najważniejsze na luzie,. Emocje bohaterów czuje oglądający. Jak dla mnie bije kraine lodu na głowe !!. Szacunek dla twórcy, niestety szkoda że tak mało poszło na budżet tego filmu. Czekam z niecierpliwością na drugą część,

 • kotka123456 ocenił(a) ten film na: 7

  whitefouls Też czekam na 2 część i Cie popieram. Bo jak oglądałam Krainę Lodu to się zasnąć dało, a tu to się cały czas coś dzieje ;)

 • Carmellia ocenił(a) ten film na: 7

  whitefouls Ja również na początku podchodziłam sceptycznie do tego filmu. W ogóle na początku miałam wrażenie, że oglądam film z serii "Surowi rodzice" ;p Kij z budżetem, gra aktorska głównych bohaterów i niektóre dialogi nadrabiają wszystkie braki :)

 • kirmarks ocenił(a) ten film na: 7

  whitefouls A własnie będzie 2?

 • whitefouls ocenił(a) ten film na: 10

  kirmarks Chyba tak :D

 • alex_gawlas ocenił(a) ten film na: 4

  whitefouls Które sceny w tym gniocie rozbawiają do łez?

 • Szpila_1308 ocenił(a) ten film na: 7

  whitefouls Film, generalnie, dla młodzieży co nie znaczy że, nie wypadało mi go oglądać z racji wieku. No i co tu filozofować - obejrzałem z przyjemnością. Obejrzę i drugą część. 7/10 !!!