PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704633}

Następcy

Descendants
6,6 11 254
oceny
6,6 10 1 11254
Następcy
powrót do forum filmu Następcy

Następcy, 10 !

ocenił(a) film na 10

Na początku podchodziłem do tego filmu, jak do kolejnej dziecinnej bajeczki disneya, z fundamentalnie pokazanymi postaciami z baśni, ale już od samego początku, satyrycznie stworzone postacie, Cruelli De Mon, Jafara, Czarownicy, i złej królowi. Rozbawiło mnie do łez. Film, świetny, nie jest może zaawansowany, technicznie ani fabularnie, Ale od początku do końca ogląda sie go przyjemnie i co najważniejsze na luzie,. Emocje bohaterów czuje oglądający. Jak dla mnie bije kraine lodu na głowe !!. Szacunek dla twórcy, niestety szkoda że tak mało poszło na budżet tego filmu. Czekam z niecierpliwością na drugą część,

ocenił(a) film na 7
whitefouls

Też czekam na 2 część i Cie popieram. Bo jak oglądałam Krainę Lodu to się zasnąć dało, a tu to się cały czas coś dzieje ;)

ocenił(a) film na 7
whitefouls

Ja również na początku podchodziłam sceptycznie do tego filmu. W ogóle na początku miałam wrażenie, że oglądam film z serii "Surowi rodzice" ;p Kij z budżetem, gra aktorska głównych bohaterów i niektóre dialogi nadrabiają wszystkie braki :)

ocenił(a) film na 7
whitefouls

A własnie będzie 2?

ocenił(a) film na 10
kirmarks

Chyba tak :D

ocenił(a) film na 4
whitefouls

Które sceny w tym gniocie rozbawiają do łez?

ocenił(a) film na 6
alex_gawlas

Jak dla mnie film typowy dla nastolatków. 90 % filmu to przyjemna, ale jednak nuda. Jedynie Kristin Chennoweth jako Diabolina kradnie wszystkie sceny w których się pojawia i jak tylko ją widać mam uśmiech od ucha do ucha, ale reszta filmu to takie meh.

ocenił(a) film na 7
whitefouls

Film, generalnie, dla młodzieży co nie znaczy że, nie wypadało mi go oglądać z racji wieku. No i co tu filozofować - obejrzałem z przyjemnością. Obejrzę i drugą część. 7/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones