PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571888}

Nasz brat idiota

Our Idiot Brother
6,3 10 886
ocen
6,3 10 1 10886
Nasz brat idiota
powrót do forum filmu Nasz brat idiota

To nie jest świat...

ocenił(a) film na 8

dla ludzi wrażliwych, szczerych, dobrych. Jeśli nie gonisz za pieniądzem, sławą, władzą - jesteś idiotą. Zakończenie jednak dla marzycieli, siostry w końcu zrozumiały i doceniły brata. Czy mogłoby się to zdarzyć w rzeczywistości?

ocenił(a) film na 7
CzPW

Mnie w tym filmie drażni lewactwo które wylewa się z ekranu.
Może wypunktuje:
1) Puszczalska lesbijka
2) Jarający zioło lekkoduch nieudacznik przedstawiony jako ktoś najbardziej wartościowy
4) Ów lekkoduch ma wyrzuty sumienia że nie chciał sie bzyknąć z kolesiem bo jest hetero
3) Jedyna "normalna" rodzina przedstawiona jako nieszczęśliwa (mąż zdradziecka szuja)
5) A na końcu brat idiota postanawiają produkować świece z kolesiem swojej byłej
Normalnie jestem niemal pewny że ten film był kręcony przez byłych hipisów

Tak czy siak mimo tego film ogląda się całkiem przyjemnie

ocenił(a) film na 8
sepultura_fan

Człowiek uważający, że inni ludzie nie mają prawa do swoich poglądów w ważnych aspektach życia (światopogląd - w szczególności ewentualna wyznawana religia, stosunek do innych, np. ludzi innej narodowości, kultury, moralność, ...), np. moherowy beret, łysol z bejsbolem uważający, że ma prawo do bicia innych ludzi (członek ONR lub innej organizacji faszystowskiej), gdy mu się nie podobają, wyborca pis, człowiek o ograniczonym zasobie słów, używa słów "lewactwo", "lewak". Nie wie na ogół, co te słowa znaczą. Więc mam nadzieję, że tylko ci się wymsknęło i odsyłam do słownika języka polskiego.

ocenił(a) film na 7
CzPW

"Moherowy beret, łysol z bejsbolem ,członek ONR lub innej organizacji faszystowskiej, wyborca pis,
No Dzięki kolego lub koleżanko. Widać że twoje zdanie o kimś o odmiennych poglądach od twoich, jest u ciebie nad wyraz sprecyzowane jak na kogoś tak tolerancyjnego i otwartego na innych.
Więc proszę cie, sztachnij sie ziołem, walnij kielicha i nie zawracaj dupy bo rżniesz oświeconego intelektualistę a nawet nie wiesz co piszesz.
Zaznaczam ze kasuje to z obserwowanych i już nic nie odpisze, bo nie chce mi się niszczyć na argumenty kolejnego LEWAKA!!! Zawsze przegrywacie w takich dyskusjach.
Zdrówka życzę :)

ocenił(a) film na 8
sepultura_fan

Więc jednak słowa lewak nie użyłeś przypadkowo. Wcześniej wyraziłem nadzieję, że ci się wymsknęło i że jednak jesteś kimś normalnym, uczciwym, niegłupim. Ale okazało się, że nie. A po znaczenie słowa lewak ponownie odsyłam do słownika, bo skoro go używasz, to uczciwie byłoby znać jego znaczenie. A zniszczyć to sobie możesz, dziecko, mózg jak będziesz używał tego zioła lub wódy, o których wspomniałeś. A jeżeli coś z tego, co napisałem zrozumiesz i nie jesteś za bardzo ograniczony umysłowo, to zrozumiesz, ze intelektualistą jestem.

ocenił(a) film na 6
sepultura_fan

a ja się zgadzam. W pełni.

sepultura_fan

Jejku, ale masz cieżko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones