Nasz brat idiota

Our Idiot Brother

2011 1 godz. 30 min.
6,3 10 535
ocen
6,3 10 10535
5 158
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":571888,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Our+Idiot+Brother-2011-571888/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nasz brat idiota
 • CzPW ocenił(a) ten film na: 8

  dla ludzi wrażliwych, szczerych, dobrych. Jeśli nie gonisz za pieniądzem, sławą, władzą - jesteś idiotą. Zakończenie jednak dla marzycieli, siostry w końcu zrozumiały i doceniły brata. Czy mogłoby się to zdarzyć w rzeczywistości?

 • sepultura_fan ocenił(a) ten film na: 7

  CzPW Mnie w tym filmie drażni lewactwo które wylewa się z ekranu.
  Może wypunktuje:
  1) Puszczalska lesbijka
  2) Jarający zioło lekkoduch nieudacznik przedstawiony jako ktoś najbardziej wartościowy
  4) Ów lekkoduch ma wyrzuty sumienia że nie chciał sie bzyknąć z kolesiem bo jest hetero
  3) Jedyna "normalna" rodzina przedstawiona jako nieszczęśliwa (mąż zdradziecka szuja)
  5) A na końcu brat idiota postanawiają produkować świece z kolesiem swojej byłej
  Normalnie jestem niemal pewny że ten film był kręcony przez byłych hipisów

  Tak czy siak mimo tego film ogląda się całkiem przyjemnie

 • CzPW ocenił(a) ten film na: 8

  sepultura_fan Człowiek uważający, że inni ludzie nie mają prawa do swoich poglądów w ważnych aspektach życia (światopogląd - w szczególności ewentualna wyznawana religia, stosunek do innych, np. ludzi innej narodowości, kultury, moralność, ...), np. moherowy beret, łysol z bejsbolem uważający, że ma prawo do bicia innych ludzi (członek ONR lub innej organizacji faszystowskiej), gdy mu się nie podobają, wyborca pis, człowiek o ograniczonym zasobie słów, używa słów "lewactwo", "lewak". Nie wie na ogół, co te słowa znaczą. Więc mam nadzieję, że tylko ci się wymsknęło i odsyłam do słownika języka polskiego.

 • sepultura_fan ocenił(a) ten film na: 7

  CzPW "Moherowy beret, łysol z bejsbolem ,członek ONR lub innej organizacji faszystowskiej, wyborca pis,
  No Dzięki kolego lub koleżanko. Widać że twoje zdanie o kimś o odmiennych poglądach od twoich, jest u ciebie nad wyraz sprecyzowane jak na kogoś tak tolerancyjnego i otwartego na innych.
  Więc proszę cie, sztachnij sie ziołem, walnij kielicha i nie zawracaj dupy bo rżniesz oświeconego intelektualistę a nawet nie wiesz co piszesz.
  Zaznaczam ze kasuje to z obserwowanych i już nic nie odpisze, bo nie chce mi się niszczyć na argumenty kolejnego LEWAKA!!! Zawsze przegrywacie w takich dyskusjach.
  Zdrówka życzę :)

 • CzPW ocenił(a) ten film na: 8

  sepultura_fan Więc jednak słowa lewak nie użyłeś przypadkowo. Wcześniej wyraziłem nadzieję, że ci się wymsknęło i że jednak jesteś kimś normalnym, uczciwym, niegłupim. Ale okazało się, że nie. A po znaczenie słowa lewak ponownie odsyłam do słownika, bo skoro go używasz, to uczciwie byłoby znać jego znaczenie. A zniszczyć to sobie możesz, dziecko, mózg jak będziesz używał tego zioła lub wódy, o których wspomniałeś. A jeżeli coś z tego, co napisałem zrozumiesz i nie jesteś za bardzo ograniczony umysłowo, to zrozumiesz, ze intelektualistą jestem.

 • Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 6

  sepultura_fan a ja się zgadzam. W pełni.