PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433313}

Nasza klasa

Klass
7,5 44 417
ocen
7,5 10 1 44417
6,4 13
ocen krytyków
Nasza klasa
powrót do forum filmu Nasza klasa

Najlepszy, albo jeden z najlepszych filmów jakie widziałem o przemocy w szkole. Mocny, wbija w fotel. Momentami budzący odrazę, obrzydzenie i jednocześnie tragiczny. Pokazuje rzeczywistość i to co się dzieje w szkołach (również u nas - czego niejednokrotnie byłem światkiem. Nikt nie może czuć się bezpiecznie, bo wystarczy jeden wariat, który pociągnie za sobą tłum, a to może doprowadzić do wielkiej tragedii.Ciesze się że filmy tyupu Nasza klasa powstają może będą przestrogą dla wielu nie mówie tylko o prześladowcach ale i nauczycielach,rodzicach.

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Oglądałem szczątkowo po scenach - tych najważniejszych.
rzeczywiście widać że niezły.
ale końcówka wymiata.
wkońcu coś konkretnego odnośnie rozwiązania spraw

ocenił(a) film na 10
settokaiba

Koniec filmu przpomina mi Slonia

ocenił(a) film na 10
settokaiba

Nasza klasa poruszyła bardzo ważny temat aktorzy amatorzy zagrali świetnie a samo zakończenie jest przestrogą aby w porę zareagować aby nie doszło to takiego makabrycznego finału.

ocenił(a) film na 10
settokaiba

Może w Polsce powinno się nakręcić coś w stylu Naszej klasy i poruszyć taki temat jak przemoc wobec rówieśników a nie komedie o tym samym i z tymi samymi ryjami.

ocenił(a) film na 2
DoktorLejdo

Dla dzieci 12-letnich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones