Film

Teachers

1984 1 godz. 46 min.
6,5 461
ocen
6,5 10 1 461
446
chce zobaczyć
{"id":"10071","linkUrl":"/film/Nauczyciele-1984-10071","alt":"Nauczyciele","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/71/10071/7173167.2.jpg"}
Nauczyciel Alex Jurel ma doskonały kontakt z uczniami, jednak ograniczany jest przez absurdalne zasady panujące w szkole.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Profesor szkoły średniej (Nick Nolte), jest nauczycielem z powołania. Nie może pogodzić się z istniejącym systemem edukacji. Pragnie wyplenić z niego wszystkie biurokratyczne nonsensy...

boxoffice
$27 774 237 w USA
studio
United Artists (przedstawia) / Aaron Russo Productions
tytuł oryg.
Teachers
inne tytuły
Nauczyciele Polska
Więcej...
W scenie, w których Lisa Hammond rozbiera się na korytarzu, widać jak pomiędzy ujęciami, jej bielizna zmienia kolor z czarnego na biały i z powrotem na czarny.
Gazeta ze zdjęciami Eddiego, którą Roger pokazuje Alexowi, zmienia się pomiędzy ujęciami z całkiem pogiętej na niepogiętą.
W scenie na korytarzu, w której to Alex przeszukuje szafki, jego fryzura pomiędzy ujęciami zmienia się ze starannie uczesanej na potarganą.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fajnie zobaczyć kolejny fajny film z N. Nolte

  changing_opinion ocenił(a) film na 8

  Tytuł mało znany, ale warty obejrzenia!

  • Jak dla mnie, dobry film i nadal aktualny.

   IrenaSz ocenił(a) film na 8

   No i świetny Nick Nolte.

  • Burke: Jurel, you're crazy. You know that? Alex: What can I say, I'm a teacher.

   • Extra filmik

    Sidewinder

    Nick Nolte i JoBeth Williams zagrali swietnie swoje role. Niezła była również Laura Dern. Najlepsza scena to ta z maszyną Babka: Co dziennie próbuje sie dostać do tej maszyny a ty zawsze jesteś tu pierwszy ale dziś jest mój dzień potrzebuje tej maszyny ta maszyna potrzebuje mnie Facet; Nie widze powodu ... więcej

   • Ach, ci nauczyciele !

    elster2 ocenił(a) film na 10

    Nick Nolte jako Alex Jurel na czele grona pedagogicznego szkoły, która zatraciła funkcje społeczne. Film Arthura Hillera (m.in. "Love Story") nie tylko dla drugorocznych uczniów.