PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231583}

Nauka jazdy

Driving Lessons
6,5 4 270
ocen
6,5 10 1 4270
Nauka jazdy
powrót do forum filmu Nauka jazdy

mimo, że tytuł i opisy na FilmWebie mi trochę nie pasują. Przecież Evie nie uczyła go jeździć, bo sama nie potrafiła! Jedyne lekcje jazdy odbywały się z matką na początku filmu. Poza tym bardzo fajny. Na początku akcja toczy się trochę wolno, ale potem jest OK. Grint jest brzydki, jak noc, lecz gra świetnie. Ma talent.

użytkownik usunięty
Kreseczka

Ta jazda bardziej do życia się odnosi...

ocenił(a) film na 9
Kreseczka

mnie się film podoba, uważam, że jest bardzo dobry i mądry. Odnosi się do życia i nie jest ulizany jak inne filmy.

Kreseczka

film całkiem całkiem, ładne zdjęcia, dobra muzyka, pozytywny, trochę śmiechu, nie jest to film całkiem banalny, coś niesie. Rupert Grint to naprawdę dobry młody aktor, mam nadzieję , że jeszcze go ujrzymy w innych kreacjach poza Ronem z Harrego Pottera. Duża zasługa Julie, która świetnie zagrała ta zwiariowaną staruszkę :)

Kreseczka

film dobry. przyjemnie się go ogląda. trzy swietne role Ruperta jako zdominowanego przez matkę nastolatka, Julie jako swirniętej staruszki i Laury jako despotycznej, nadopiekuńczej matki.
7/10 :)

aha. hm jak dla mnie Rupert nie jest brzydki, uważam że w jego urodzie jest coś oryginalnego, a co do talentu zgadzam się całkowicie. i, hej, noc nie jest brzydka! ;D

pozdrawiam.

Scarlett__

Mi tam sie film bardzo podobal.
Faktycznie - ladne zdjecia, muzyka nie powala, ale jest ok. Swietna (!!) rola Grinta (chlopak na serio ma talent, oby sie rozwijal!!!). Przeslanie jest...Na serio ten film lubie :)

ocenił(a) film na 9
gwell

Ja ten film uwielbiam ;)) No po prostu mnie urzekł. Ten Ben ahhh. Polecam 9/10 . Ta staruszka jak połkneła kluczyki. No coś wspaniałego. Zwykle nie popieram takich filmów, ale ten naprawdę, jest inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones