Driving Lessons

1 godz. 38 min.
6,5 4 249
ocen
6,5 10 4249
2 242
chce zobaczyć
{"type":"film","id":231583,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Driving+Lessons-2006-231583/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nauka jazdy
  • torne ocenił(a) ten film na: 7

    "Nauka jazdy" typowa angielska produkcja, która mimo całej swej wtórności i tak bawi. Wszystko za sprawą niezwykle sympatycznie porąbanych bohaterów, życiowej, lecz z odrobiną baśniowości fabuły, a przede wszystkim dzięki wyśmienitemu aktorstwu. Młody Rupert Grint otoczony przez prawdziwe tuzy, z których każdy (a raczej każda) warta jest góry złota: fantastyczna Julia Walters i cudownie toksyczna Laura Linney plus Nicholas Farrell.

    Jednym słowem udał się Brockowi (scenarzyście "Ostatniego króla Szkocji") debiut reżyserski. Liczę, że już wkrótce zrobi coś nowego. Chętnie to zobaczę.

  • radziecka84 ocenił(a) ten film na: 8

    torne Zgadzam się w pełni. Film piękny i zabawny. Uwielbiam brytyjskie kino. Jak oni to robią że nawet najprostsze historie potrafią opowiadać w tak fascynujący sposób. Rewelacyjne Julie Walters i Laura Linney. Rupert też nieźle. Co zabawne to przecież matkę Ruperta w Harrym Poterze gra właśnie Walters.