PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 932
oceny
6,5 10 1 74932
4,2 8
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Obsada to pomyłka, główny aktor przeciętny, reszta również nie najwyższych lotów, jedyna dobra rzecz, to że ten młody typek zginął, bo jakbym miał go widzieć przez cały film to bym wyłączył to w połowie. Scenariusz ujdzie, chociaż to kolejny oklepany schemat, który był nawet męczony w bajkach dla dzieci. Ujęcia pościgu/wyścigu całkiem niezłe, ale było widać kilka sprzeczności. Ogólnie film o tym tytule mógł być znacznie lepszy a tak według mnie 6/10.

lubiecycki_filmweb

Akurat ,,główny aktor'' jest świetny :P Udowadnia ze potrafi mistrzowsko odegrać swoją rolę chociażby w ,,Breaking Bad'', a jego postać tam była naprawdę złożona i skomplikowana.
Myślę ze w NFS zawinił chu**wy scenariusz a nie Aaron Paul.

ocenił(a) film na 5
lubiecycki_filmweb

Dobrze napisane, czułem podobnie, taki potencjał żeby zrobic film o nielegalnych wyscigach i odpicowanych furach a tu zrobili film sensacyjny i romans...

ocenił(a) film na 3
lubiecycki_filmweb

Jaki potencjał ?:P Film oparty na grze, bez jakiegokolwiek scenariusza. Równie dobrze mógłby nazywać się "Motorhead" "Test drive" etc.
Jedyny plus to Imogen Poots a reszta to kicha do kwadratu. Aha no i fajne auta.

ocenił(a) film na 4
lubiecycki_filmweb

Naprawdę świetny scenariusz! Banda kretynów bierze udział w wyścigu swoimi supersamochodami, żeby potem się rozpieprzyć na pierwszym drzewie i zgarnąć samochody innych (którzy też się wcześniej rozpieprzyli) - mistrzostwo! Kunszt jakich mało. Główny aktor gra "głęboką" postać, ale sam jego ryj sprawia że staje się ona co najmniej groteskowa. Ogólnie film to tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones