PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508028}

Niania i wielkie bum

Nanny McPhee and the Big Bang
6,4 26 504
oceny
6,4 10 1 26504
4,2 4
oceny krytyków
Niania i wielkie bum
powrót do forum filmu Niania i wielkie bum

Obejrzałem obie części i śmiało mogę stwierdzić, że pierwsza część jest zdecydowanie lepsza. W tej części te dzieci są jakieś "wyprane", bez wyrazu i charyzmy, matka ciągle biega i krzyczy. Jak na film familijny to jest on strasznie smutny, wojna, zagubiony ojciec, płacz dzieci i to smutne pożegnanie z Nianią.

Daję mocną czwóreczkę.

ocenił(a) film na 4
plede11

Zgadzam się. Druga część jest wtórna, bo wiemy już czego możemy się spodziewać po Niani. I rzeczywiście jak na film familijny jest zbyt przygnębiający.

ocenił(a) film na 6
magdziorkaa

Zgadzam się, że film jest przewidywalny, niania i jej metody pracy niczym widza już nie zaskakują. Zastanawiam się tylko czy można z tego robić zarzut jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to film dla dzieci. Trudno w takim wypadku oczekiwać skomplikowanej fabuły. Poza tym w porównaniu do 1 części te dzieciaki to aniołki i sporo brakuje im do szalonych pomysłów tych z pierwszej części.
A i moim zdaniem 1 była jeszcze bardziej przygnębiająca bo i mamy tu śmierć matki, widmo bankructwa, strach przed rozdzieleniem rodzeństwa, ojca pracującego w zakładzie pogrzebowym i sceny jego "rozmów z klientami".

ocenił(a) film na 7
magdziorkaa

Może i jest wtórna, ale jeżeli ktoś nie oglądał pierwszej części, to ta jest bardzo fajna. Przyjemny do obejrzenia film w rodzinnym gronie - a taki właśnie jest target tej produkcji.
Ja daję temu filmowi mocne 7, bo spełnił nasze oczekiwania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones