Kolejny

sequel znakomitego ''Nieśmiertelnego'', film jest lepszy od części drugiej, faktem jest, że ten obraz ignoruje poprzednika, co sprawia, że seria jest jest z lekka pokręcona, sam film jest spoko, ale nie da się ukryć, że jest bardzo podobny do oryginału, nie ustrzegł się również błędów, mimo wszystko ta część w moim odczuciu wypada najlepiej jako kontynuacja, muszę sobie jeszcze przypomnieć ''Ostatnią rozgrywkę'', ale z tego co kojarzę film był kiepski, jest jeszcze ''Źródło'', którego nigdy nie oglądałem, ale nie liczę, że to będzie dobre kino

2
 • "Ostatnią rozgrywkę" można jeszcze zobaczyć, ale raczej jak zna serial się. Jak pierwszy raz oglądałem bez znajomości serialu, to całkiem nie zrozumiałem i durna wydawała się. Po obejrzeniu serialu z Adrianem Paulem nieco lepiej ogląda się. Chociaż niektóre wątki są zaczerpnięte, inne zignorowane. Np. w serialu Duncan nie miał żony. W IV nagle się okazuje, że miał. No i było parę fabularnych i aktorskich strzałów w kolano. I kiepskie CGI "przyśpieszenia".

  "Źródło" to w ogóle...nawet nie uznałbym tego za część serii. Całkiem wywraca wszystko do góry nogami i jest zrealizowane koszmarnie. Nieśmiertelni walczą w miejscach poświęconych, mogą mieć dzieci...a nawet stają się śmiertelni. Katana Duncana zostaje zniszczona i posługuje się on jakimiś ostrzami. Ogółem film bardziej wygląda jak jakiś pseudo fan-made niż produkcja realizowana "na serio".

  • Kolejna była eks-żona ma wizje, które prowadzą ich do "źródła", w między czasie są walki z kanibalami, jakiś tysiącletni zmutowany opat mnichów i strażnik, co wygląda jak Shrek na sterydach. Takiej masy nielogiczności to nawet w dwójce nie było. I tylu durnych pomysłów. Jak dla mnie:

   Nieśmiertelny - 9/10
   Nieśmiertelny 2 - Nowe Życie 5/10, Renegat 6/10
   Nieśmiertelny 3 - 6/10
   Nieśmiertelny: Ostateczna rozgrywka - 4,5/10 (choć ocena można nieznacznie się podnieść)
   Nieśmiertelny: Źródło - 1,5/10
   Nieśmiertelny - serial - 8/10

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię