PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1307}

Nieśmiertelny III: Mag

Highlander III: The Sorcerer
5,8 8 884
oceny
5,8 10 1 8884
Nieśmiertelny III: Mag
powrót do forum filmu Nieśmiertelny III: Mag

Nadspodziewanie dobry

ocenił(a) film na 7

Pamiętam jak po tragicznej i bezsensownej części 2, nie spodziewałem się niczego dobrego po trójce. A tu miła niespodzianka, film powrócił do korzeni, szkockie klimaty, fajne zdjęcia i sceneria, i świetna muzyka z megaklimatycznym kawałkiem Loreny McKennitt. Całkiem fajne efekty jak na tamten czas i fajna kreacja ciemnego charakteru ...i scena łóżkowa z Deborą...już takich nie robią ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ali72

Też mnie pozytywnie zaskoczyli. Nowe Życie wręcz stało się synonimem złego sequelu, a Ostateczna Bitwa i Źródło nawet nie przejmowały się fabułą poprzednich części, więc tym bardziej cieszę się z Maga, który był nadspodziewanie dobry.

użytkownik usunięty
Ali72

'Highlander III' to praktycznie remake oryginału oparty na tym samym szkielecie, z tymi samymi scenami tylko ze zmienioną scenografią (w dwójce przynajmniej chcieli zrobić coś oryginalnego) - i to w dużo gorszej jakości! Oczywiście film jest o niebo lepszy od nieszczęsnej i zmasakrowanej dwójki ale to niestety ciąg dalszy błędów w stosunku do jedynej słusznej części pierwszej.

ocenił(a) film na 8
Ali72

jak dla mnie tak powinna wygladac czesc 2 !.O ile 2 czesc to dno , tak czesc 3 naprawde zachowala klimat z 1 czesci.I ta muzyka podczas wykuwania miecza i treningu ;] miodzio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones