PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=973}
7,7 128 096
ocen
7,7 10 1 128096
6,7 12
ocen krytyków
Nie ma mocnych
powrót do forum filmu Nie ma mocnych

Mówicie co chcecie, ale mnie, pomimo uwielbienia dla całej trylogii, jej postać denerwowała.

ocenił(a) film na 9
Morska_Bryza

Szczerze powiedziawszy we mnie nie wzbudza żadnych uczuć w tym filmie, lepiej wypada w następnej części.

ocenił(a) film na 8
sarmackipolak

A dla mnie nie ma znaczenia jak wypada- bo większej różnicy w drugiej czy trzeciej części nie widzę. Po prostu jej charakter mnie irytował- taka rozpieszczona dziewucha, myśląca, że wszystko jej się należy.

ocenił(a) film na 9
Morska_Bryza

Troche masz racji, ogólnie oboje z Zenkiem irytowali mnie troche w Nie ma mocnych, w następnej części jej postać bardziej mi sie podobała, ale również to nie jest moja ulubiona postać w Trylogii.

ocenił(a) film na 8
sarmackipolak

Mnie trochę nudził wątek miłosny między Anią i Zenkiem, choć męski bohater został lepiej zarysowany. Przedstawiono go jako nowoczesnego rolnika, który mówi o konieczności postępu i podejmuje pewne działania. Ania wydaje się być mało wyrazista, choć muszę przyznać, że Anna Dymna bardzo ładnie wyglądała w tym filmie. Zresztą, w następnej części też, ale tam już faktycznie jej bohaterka została pokazana w sposób ciekawszy, rozbudowano postać wnuczki, aby mogła dotrzymywać kroku Pawlakowi i Kargulowi i była to słuszna decyzja, gdyż przede wszystkim właśnie na tej trójce oparto "Kochaj albo rzuć".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

No ktoś tu zazdrości urody.

ocenił(a) film na 8
p98

Interpretuj to jak chcesz:) Zauważ tylko, że nie napisałam nic o jej wyglądzie, tylko o charakterze jej postaci, więc szczerze mówiąc nie wiem skąd twoje przypuszczenie:)

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

Wyczuwam.

ocenił(a) film na 8
p98

Zazdroszczę talentu

ocenił(a) film na 6
p98

XD Tak, krytyka zawsze wiąże się z zazdrością geniuszu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones