PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1170}
7,6 38 431
ocen
7,6 10 1 38431
7,2 8
ocen krytyków
Nie ma róży bez ognia
powrót do forum filmu Nie ma róży bez ognia

najlepszy polski film!

ocenił(a) film na 10

kopalnia rozbrajających cytatów! "Jasiu, jak ja nie lubię tych wstrętnych myszy!", "No, ja cię z tej strony nie znałem.", "Biedny miś", "Ja pracuję w telewizji to ja pana rozumiem", "A nie, to takie rozliczenia między nami", no mogę wymieniać i wymieniać...
No i mój ukochany cytat filmowy wszech czasów:
"Aha, Jasiu, bardzo ważna sprawa - jakby co, to to wszystko to jest posag Lusi!"

Dla mnie to polska komedia ostateczna. Bije na głowę nawet Misia, nie wspominając o wszystkich Rejsach, Seksmisjach, Samych Swoich i innych bzdurach.
Zajebisty film.

ocenił(a) film na 8
Mudshark

Lubię, bardzo, ten film, ale co do "bzdur", które wymieniłeś - nie zgodzę się.
Źle na mnie działa Fedorowicz.

Bishvilcha

Z bzdurami również się nie zgadzam! Co do Fedorowicza, nie działa na mnie dobrze, tylko w jednym przypadku, opisu w Filmweb "Opisy (8)

Janek (Jacek Federowicz". FedOrowicz! Poprawcie, proszę.

Mudshark

Skoro wymienione przez Ciebie filmy to bzdury to nie należy brać Twojej opinii na poważnie.

BartSmith

koles ocenia i klasyfikuje filmy wbrew jakiejkolwiek logice

ocenił(a) film na 7
Mudshark

Bez przesady że najlepszy polski film,owszem jest dobry ale są lepsze stare komedie.Np.Sami swoi to jest klasa sama w sobie,ale dla ciebie ten film to bzdura,więc nie mam pytań.Ja ten film obejrzałem głównie dla pięknej i sexownej Haliny Kowalska,zagrała bardzo dobrze,ale film z jej udziałem : Nie lubię poniedziałku jakoś jeszcze bardziej przypadł mi do gustu i lepiej mnie bawił od tego.

Mudshark

Nie ma jezus nie ma jezus jest bateria.

ocenił(a) film na 10
adamos_fw

Bardzo dobrze!Dostatecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones