PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014573}
6,0 14 046
ocen
6,0 10 1 14046
6,0 6
ocen krytyków
Nie patrz w dół
powrót do forum filmu Nie patrz w dół

Jak zwykle

ocenił(a) film na 6

Jak zwykle eksperci z filmweba doskonale wiedzą jakby zachowali się w takiej sytuacji. Potrafią wypunktować każdą głupotę itd. Pomysł na film oklepany, bo było już kilka podobnych, ale i tak za realizację daję dodatkowy punkt. Wszystko mniej więcej trzyma się kupy. To jest film rozrywkowy. Nie ma sensu doszukiwać się logiki, bo z jednej strony pewnie film musiałby skończyć się po 20 minutach, gdyby te laski były inteligentniejsze. Albo z drugiej strony skończyłby się ich śmiercią, a przecież 99% filmów kończy się happy endem.

McGyverPL

Film rozrywkowy, nie uniemożliwia konsultacji z osobami znającymi się na danej tematyce, wokół której zbudowany jest cały film, aby osoby znające się na danej dziedzinie, nie łapały się co chwila za głowę z zażenowania. Kilkoro komentujących pisało już, że dziewczyny mogły zejść przy pomocy tej liny którą miały ze sobą. Jeśli akcja jest tak skonstruowana, że można by ją skończyć po 20 minutach filmu, to źle świadczy o scenarzyście.

McGyverPL

Film niestety na oklepanym standardzie. Linia fabularna prawie identyczna z filmem który kiedyś widziałem nie pamiętam tytułu. Parę osób poszło serfować w jakiejś odludnej zatoce, pojawił się rekin i złodzieje :p Tu do końca trzymało mnie zakończenie. Jak ona zejdzie. Niestety nie otrzymałem odpowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones