PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848823}

Nie patrz w górę

Don't Look Up
6,7 136 805
ocen
6,7 10 1 136805
6,1 53
oceny krytyków
Nie patrz w górę
powrót do forum filmu Nie patrz w górę

Musiałem wyłączyć. Tak denerwującego filmu nie widziałem od lat. Chyba już jestem za stary na to nowoczesne kino. Rozumiem że jest to satyra i pokazywała absurdy życia codziennego ale nie w moim klimacie. Gdyby mi nie było szkoda monitora to rzuciłbym w niego czymś ciężkim :)

ocenił(a) film na 1
SnooffyBoy

Ja nie dałem rady godzinę. Wymiękłem wcześniej.

ocenił(a) film na 3
SnooffyBoy

Podzielam odczucia :-))

ocenił(a) film na 1
SnooffyBoy

W pełni się zgadzam. Przetrwałem 40 min. Dlaczego jest szyty tak grubymi nićmi? Bo Amerykanie by nic nie zrozumieli. Gdy kamera stoi w jednym miejscu , a aktorzy przez minutę milczą, to ludzie wyłączają... Zastanowienie się nad czymś w dzisiejszych czasach boli. Szybko, głośno, byle jak... I wtedy jest fajnie. I ten film jest fajny... Taki nawet w dupę fajny.

SnooffyBoy

Również nie dałem rady, mimo szczerych chęci. Nie lubię przerywać oglądania, bo wtedy nie mogę ocenić filmu. Wiec nawet jeśli jest mocno „średni” staram się wytrwać do końca. Tutaj jednak poległem.

ocenił(a) film na 3
SnooffyBoy

Po pol godziny ogladania mialem juz dosc, sugerujac sie srednia ocena wierzylem ze mnie zaskoczy pozytywnie i obejrzalem do konca. Niestety mylilem sie. Jeden z najgorszych filmow jakie kiedykolwiek obejrzalem,
Jedyne co ten film pokazal to manipulacje, glupote ludzi i dzielenie sie na 2 obozy ale to za malo.
Te oceny to chyba za to ze DiCaprio tam gra ;)

ocenił(a) film na 3
bonususs

Ps. nie jest to komedia

ocenił(a) film na 8
SnooffyBoy

"Gdyby mi nie było szkoda monitora to rzuciłbym w niego czymś ciężkim :)" - Trzeba było głową w ten monitor, skoro jak kamień ciężka ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones