PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848823}

Nie patrz w górę

Don't Look Up
6,7 136 810
ocen
6,7 10 1 136810
6,1 53
oceny krytyków
Nie patrz w górę
powrót do forum filmu Nie patrz w górę

Reakcja naszych władz na groźbę takiej katastrofy. Paski w TVP Info:

1. Kometa groźna tylko dla Ameryki. Polacy mogą czuć się bezpieczni.

2. Polska gotowa na uderzenie komety.

3. Prymas uspokaja - św. Jan Paweł II ocali nasz kraj.

4. Wcześniejsze niewykrycie komety to wina zaniedbań rządów Platformy Obywatelskiej.

5. Prawdziwym zagrożeniem dla Polski nie jest kometa, lecz ideologia LGBT.

ocenił(a) film na 5
SurowyKrytykRomek

Ja wiem jak by to wyglądało gdyby nadal rządził Tusk, a nie było by to dobre dla nas. Nawet dla fanatyków Tuska.

SurowyKrytykRomek

Mi się skojarzyło to z aktualną sytuacją w sprawie szczepionek.
Ludzie którzy podają fakty są uważani za dziwadła i foliarzy.
Ci celebryci co są za szczepionkami, czyli głosem polityków mających z tego biznes,
Stawia się ich ponad wszystkich i jako przykład. A taką Górniak potraktowano jak najgorsze zło. I kretynkę. Tylko dlatego że ma inne zdanie niż elYta.

A kim jest elYta?
I to kolejna przykra sprawa.
telewizja promuje jako przykład dla młodych ludzi, takie wielkie osobowości jak ( i tu przepraszam że polecą mocne słowa) była dzi*** czy ktoś kto chwali się w mediach społecznościowych że obciągał czy reklamuje wibratory. Takie osoby są w naszym świecie osobami " oświeconymi" i traktowanymi jak inteligencję. Ludzi którzy mają mówić innym " małym" jak żyć i co powinni a czego nie.

Politycy zaś robią wszystko dla kampanii i dla głosów. Myśląc tylko o własnym tyłku, by im kariera dobrze szła i kasa się zgadzała.
Dlatego już dawno nie ruszają mnie słowa " wielka Polska, powstańcie z kolan"
Teksty które mają wzbudzać emocje i prowadzić do wygranej danej partii.


Właśnie to wszystko dzieje się na naszych oczach....odmóżdżenie społeczeństwa, pato celebrytami
I robienie wariatów z tych ludzi, co mają odmienne zdanie bądź nie zgadzają się z tym co się dzieje....

I długo by tu jeszcze pisać.

Powinno być więcej filmów otwierających ludziom oczy.

ocenił(a) film na 8
SurowyKrytykRomek

Bardzo dziękuję z niniejszy komentarz. Pozdrawiam wszystkie człowieki!

użytkownik usunięty
SurowyKrytykRomek

Film uświadamia nasz udział w byciu marionetkami rządowych zabaw. Miedzy innymi poprzez zaostrzanie konfliktu Lewo vs Prawo ,w czym lubują się np. algorytmy portali społecznościowych. A teraz widzę komentarz kogoś takiego jak Ty i wiem ,ze nie odrobiłeś lekcji domowej. Napędzajcie ta spirale dalej a.m.e.b.y.

ocenił(a) film na 6
SurowyKrytykRomek

6. Wystąpienie Morawieckiego: "rząd już przygotowuje tarczę anty-kometową 2.0 i złożyliśmy w Sejmie ustawę podwyższającą zasiłek do 1000+."

ocenił(a) film na 9
SurowyKrytykRomek

Reakcja opozycji:

1.) Koniecznie każdy musi przyjąć 15 booster. Tylko dzięki temu będziemy bezpieczni.

ocenił(a) film na 9
SurowyKrytykRomek

zachowuje sie Pan jak osoby z filmu. Czyli sie posmial ale nie zrozumial:D a ten z wielkiego korpo to przypadkiem nie druga strona? poprawnosc polityczna?

ocenił(a) film na 8
SurowyKrytykRomek

Takie skojarzenie się nasunęło jak Peter Isherwell ucieka do statku kosmicznego i wciąż mówi że wszystko jest ok :) z Mateuszem Morawieckim który stoi spakowany z walizką w pociągu i głosi że Polska to kraj dobrobytu i kraina miodem i mlekiem płynąca.

SurowyKrytykRomek

6. Miłosciwie nam panujący rząd Pis przygotował tarczę antykometową xD

ocenił(a) film na 9
SurowyKrytykRomek

Mam dziwne odczucie że sam wpisujesz sie w postawę negatywnych bohaterow w filmie "nie patrz w górę".Zamiast skupić sie na ocenie jedziesz politycznie jak filmowi politycy szukajacych wrogów. Gdzie ocena gdzie przemyślenie dotyczące nas-wspólczesnych ludzi czasów dobrobytu.Ludzi z tego filmu...

SurowyKrytykRomek

Widzę zrozumiałeś film w połowie to pozwolę sobie dopisać kilka punktów:
6. Ekspert w stacji TVN ostrzega, że zaistniała sytuacja jest doskonałą okazją do wprowadzenia w Polsce dyktatury i wyprowadzenie Polski z UE.
7. Polska absolutnie nie jest gotowa na uderzenie asteroidy.
8. Bliskość katastrofy spowodowała wzrost ksenofobi i antysemityzmu.
9. Media zagraniczne z przerażeniem przytaczają sytuację z jednej miejscowości w Polsce gdzie ksiądz na ulicy spowiada przypadkowe osoby co jest jawnym uderzeniem w istotę państwa laickiego. Polscy celebryci wstydzą się, że żyją w takim średniowiecznym ciemnogrodzie.
10. Wg badań jednego z ngsów sytuacja z asteroidą spowodowała ograniczenie finansowania organizacji walczących o prawa osób LGBT.

ocenił(a) film na 7
SurowyKrytykRomek

https://youtu.be/ph4JNs0EM2Y

ocenił(a) film na 5
SurowyKrytykRomek

Swoją drogą to samo mówiła by druga strona ;) plus zabawne jest wrzucanie wszędzie sprawy polskiej albo pisu

ocenił(a) film na 7
SurowyKrytykRomek

Pięknie napisane :) Tak właśnie by było.

ocenił(a) film na 7
SurowyKrytykRomek

a ja myślałem że to jest portal filmowy............

SurowyKrytykRomek

Paski w TVN - nic się nie stanie bo modły to Tuska najwspanialszego Słońce Pery wystarczy by ochronić Ziemię. A wyznawcy Tuska modlą się do niego przy każdej okazji :D

ocenił(a) film na 10
SurowyKrytykRomek

Jeszcze dodałbym komentarz Kai Godek: "Aborcja niesie za sobą więcej ofiar niż jakaś tam kometa"

ocenił(a) film na 7
kamillo112

Tak, to dokładnie oddaje podejście tej kreatury.

ocenił(a) film na 1
SurowyKrytykRomek

KOmentaarz dobry, ale film straczne gowno :)))

ocenił(a) film na 9
SurowyKrytykRomek

Kometa Tuska zagrożeniem dla Polski

SurowyKrytykRomek

Oho, następny folksdojcz na Filmwebie.
Jaka tam pogoda w Berlinie?

ocenił(a) film na 7
HRA

Srał tam Tusków, ale ile pisobolszewickich zjebów wysypało, to można pawia puścić. Jaka tam pogoda w Moskwie? :D

SurowyKrytykRomek

Ojciec Rydzyk zbiera datki na modlitwe za komete

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones