PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 106
ocen
6,2 10 1 191106
6,3 14
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

Głupi film

ocenił(a) film na 1

Dla mnie najgorszy film jaki widziałam :(

peza_92

Piękno tego filmu polega właśnie na jego głupocie :] Jest tak głupi że aż fajny!
Trzeba umieć zrobić głupi film. Dla porównania zobacz sobie polski film Ciacho który jest tak głupi że się płakać chce ale niestety nie ze śmiechu..... :/

ocenił(a) film na 7
peza_92

haha zgadza się głupota maksymalna, ale chyba wolę obejrzeć to 10razy niż raz polskiego gniota. Momenty tego filmu są w miarę dobre, także uważam że film do przegryzienia.

ocenił(a) film na 8
carry_89

Film jest naprawdę zabawny - też chciałam zaproponować żebyś obejrzała "Ciacho" - pewnie szybko zmienisz zdanie, że jednak "Nie zadzieraj z fryzjerem" nie jest najgorszym filmem jaki widziałaś.

ocenił(a) film na 7
kasius_22

Nie nie ja nie powiedziałam ze to najgorszy film.Jest głupkowaty ale w sumie do obejrzenia, taki humor mi odpowiada. Poza tym ja bardzo lubie Sandlera i może grać w takich komedyjkach bo mu to wychodzi.

ocenił(a) film na 8
carry_89

Ja właśnie dopiero po "Fryzjerze" polubiłam Sandlera - wcześniej raczej za nim nie przepadałam :)

ocenił(a) film na 7
peza_92

Pani Peza! Jeżeli widziałaś w życiu swym 4 filmy np Braveheart, Dziewczyna z Tatuażem, 9 wrota i Nie zadzieraj z fryzjerem wówczas w pełni się zgodzę że to najgorszy film jaki widziałaś! Ale jeżeli zobaczyłaś np 10 filmów to już musi być jakiś gorszy od tego gdyż ten jest naprawdę bardzo przyzwoity!

ocenił(a) film na 10
peza_92

Kolejna niezadowolona z życia .Trzeba patrzeć na filmy z przymrużeniem oka.Film przesiąknięty idiotyzmami niesmacznym momentami humorem tworzy coś z czego i tak można się pośmiać.

ocenił(a) film na 1
terron

Phi, 'niezadowolona z życia', że co??? Tego, że ten film podoba się Tobie nie znaczy, że mnie też ma się podobać. Mam prawo do własnej opinii. Twoją szanuje, Ty uszanuj moją ;)
Pozdrawiam :))))

ocenił(a) film na 2
peza_92

Zgadzam sie dla mnie to film porażka począwszy od pomysłu aż po realizacje,włącznie z marną grą Sandlera(jak w większości filmów w których grał).

ocenił(a) film na 3
fauzi

Marne filmidło. Niczego więcej zresztą nie oczekiwałem- żarty o fiutach, cyckach, sraniu, rzyganiu do tego ryby w d... czy gra w piłkę kotem. Gag z infolinią Hezbollahu akurat się udał, ale to za mało żeby ocenić film na wyżej niż 3/10

peza_92

To obejrzyj "Noc Rekinów 3D" ;D to dopiero głupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones