PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1017}

Niebezpieczne związki

Dangerous Liaisons
7,8 50 639
ocen
7,8 10 1 50639
8,1 19
ocen krytyków
Niebezpieczne związki
powrót do forum filmu Niebezpieczne związki

Ale ktoś tu BLUŹNI!!!!

ocenił(a) film na 10

To skrajnie przerarzające przeczytać że Close była beznadziejną markizą. Aż się boje czytać tego poniżej. Rozumiem że wszystko jest kwestią gustu i że to co podoba się jednym może nieruszać innych, ale bez przesady. Ludzie uważajcie!! bo to co czasem piszecie woła o pomste do nieba.
Szczyt bezguścia! -przecież ta rola była nominowana do Oskara !!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
pia125

Close była fenomenalna w roli markizy de Merteuil. Zagrała naprawdę brawurowo i w moim odczuciu zdecydowanie zasłużyła nie tylko na nominację, ale na statuetkę. Nie uważam jednak, że wyznacznikiem tego czy rola jest dobra czy jest to czy była do czegoś nominowana. Interesuję się mocno wszelkimi nagrodami i mogę z pełny, przekonaniem stweirdzić, że jest wiele ról, które pomimo, żę były nominowane na to nie zasługiwały. Nie zmienia to jednak faktu, że Close była niezastąpiona w roli markizy, a to co jest na tym forum poniżej jest bluźnierstwem. Tyle ode mnie. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
MrsMacius

Zgadzam się. Artyzm Close w roli markizy sięgnął szczytu. Popatrzcie choćby na tę scenę, kiedy wygwizdana w teatrze, wychodzi i potyka się (co jeszcze bardziej potęguje jej upokorzenie, w jej umyśle). To potknięcie się powaliło mnie na kolana. Doskonała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones