PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1017}

Niebezpieczne związki

Dangerous Liaisons
7,8 50 542
oceny
7,8 10 1 50542
8,1 18
ocen krytyków
Niebezpieczne związki
powrót do forum filmu Niebezpieczne związki

Zastanawia mnie jedna rzecz: kto w końcu wygrał tę "wojnę"? Markiza, czy Valmont? Wydaje mi się, że jednak nastąpi remis.

ocenił(a) film na 9
akinomek

chyba Valmont, bo pozostawił po sobie większe spustoszenie

akinomek

Co jakiś czas muszę wyciągnąć tę płytę i na nich patrzyć...nie mogę żyć ani bez niej ani bez niego, oboje są genialni z resztą jak cała obsada. Ale ten film można tylko kochać, zachwycać się każdą minutą i tęsknić do następnego seansu! Pozdrówki!

akinomek

Gora napewno Valmont, zrozumal swoje postepowanie i krzywdy jakie wyrzadzil Madame de Turvele, wolal zginac za sluszna sprawie niz dalej zyc bez milosci i szacunku zarowno do kobiety ktora obdarzyl prawdziwym uczuciem jak i samego siebe. Porazke poniosla natomast marquiza de Markiza de Merteuil, zostala publicznie upokorzona co jak ktos wpomnial w recenzji bylo kara gorsza od smierci, stracila wszytko zarown pozycje, reputacje jak tez ukochanego Valmonta, ktorego darzyla prawdziwym uczuciem.

ocenił(a) film na 8
akinomek

Przegrali oboje, choć Valmont był o krok od prawdziwego zwycięstwa.

ocenił(a) film na 8
akinomek

Ten film powinien stanowić nauczkę dla tych co lubią prowadzić intrygi. Uważam, że przegrali oboje. Każdy na swój sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones