PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1017}

Niebezpieczne związki

Dangerous Liaisons
7,8 50 629
ocen
7,8 10 1 50629
8,1 19
ocen krytyków
Niebezpieczne związki
powrót do forum filmu Niebezpieczne związki

...tu otoczka epoki na szczescie do niczego nie sluzy

ocenił(a) film na 10
Siostra_Jolanta_K_

Hmm, trudno mi się domyśleć, o co chodzi z tą otoczką epoki ;] Dodam tylko od siebie, że trudno kostiumowych filmów nie lubić.

ocenił(a) film na 10
Lady_Snape

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z przedmówczynią. Jak można filmów kostiumowych nie lubić? Ja uwielbiam :)

Romen

no jak to jak? koles nie lubi i tyle, nie wolno mu? to ze wy za czyms przepadacie to nie znaczy ze inni tez musza, chyba logiczne?

ocenił(a) film na 10
thx147_2

Chyba nie zrozumiałeś. Napisałam, że nie pojmuję jak można nie lubić filmów kostiumowych i mam prawo wyrazić swoje zdanie. Przecież nie napisałam, że ktoś jest nienormalny, jeśli czegoś nie lubi - wtedy byłoby dopiero nie w porządku z mojej strony.

Siostra_Jolanta_K_

ja tam kocham "kostiumowce" i tamte epoki...

ocenił(a) film na 9
Siostra_Jolanta_K_

Film świtny, a kostiumowce uwielbiam :))

ocenił(a) film na 9
Siostra_Jolanta_K_

Film świtny, a kostiumowce uwielbiam :))

ocenił(a) film na 10
Siostra_Jolanta_K_

Film jest po prostu Genialny! A kostiumowce to ja wręcz kocham, a jak są tak dobre to raj na ekranie ;)

Desmei

Zgadzam się, jest genialny :-). Wczoraj mnie zachwycił...

ocenił(a) film na 10
Chayenne

W przpadku tego filmu nie wielkie znaczenie ma to w co ubrani są bohaterowie. Powieść jest absolutnie uniwersalna.
Co do ludzkiej zazdrości, zawiści, okrucieństwa i chęci dominacji na przestrzeni wieków nie wiele się zmieniło.

Ale przyłączam się do zwolenników "kostiumowców".
Kilku kilogramowe kiecki, GÓRĄ!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones