PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687079}

Niebo istnieje... naprawdę

Heaven Is for Real
6,6 46 499
ocen
6,6 10 1 46499
Niebo istnieje... naprawdę
powrót do forum filmu Niebo istnieje... naprawdę

Connor

ocenił(a) film na 10

Mogłabym oglądać ten film w kółko i w kółko, bo nie mogę się napatrzeć na tego ślicznego chłopca.
;)

ocenił(a) film na 9
snow11

Taki młody a już kradnie serca kobiet jak widać :-)

BINSPOT

Nie kobiet,a co najwyżej dziewczynek...lub małolatek

ocenił(a) film na 10
aron312

Jaki masz problem? Po Twojej wypowiedzi widać, że to raczej ty jesteś małolatem. Pozdrawiam ;)

snow11

ja nie mam żadnego,ty za to masz bo się czepiasz po tylu miechach
mała...:-P

ocenił(a) film na 10
aron312

mała, to jest Twoja pa*a. Teraz zobaczyłam, więc teraz odpowiadam. Nie wszyscy żyją internetem, miałam małą przerwę od filmwebu. Ciężko ignorować, tak "jakże dojrzałe" komentarze.

snow11

w dalszym ciągu masz problem,do tego zachowanie z tekstem mała, to jest Twoja pa*a itd na poziome gimbazy.....gratuluje,jeszcze zrozumie jesli to napisze jakis głupi chłopiec a tu taka przykra niespodzianka....ech

ocenił(a) film na 10
aron312

Aż mi szkoda tracić czas na rozmowy z kimś na Twoim poziomie. Gadaj zdrów! ;)

snow11

prawda boli,dojrzej a pogadamy.bye

ocenił(a) film na 10
aron312

Żenada.

snow11

możesz się w końcu "odczepić",najpierw zaczepiasz pózniej obrażasz,idz już spać...pózno na ciebie

ocenił(a) film na 10
aron312

Weź już skończ. Jak Ci się coś nie podoba, to po co w ogóle komentujesz? Epic Logic!

snow11

Przecież to ty zaczynasz tę farsę...heh,komentuję to na co mam ochote,to wolny kraj..
Think!!

ocenił(a) film na 10
aron312

Dobra, dude, rozejm, bo to zaczyna być męczące.

ocenił(a) film na 10
BINSPOT

Hahahaha ;) Ciężko go nie polubić. Jest taki kochany :D

snow11

Wszystkie dzieci są piękne, ale ten chłopiec jest szczególnie urzekający ;)

ocenił(a) film na 10
jasminxoxo

Nie mogę się nie zgodzić ;)

użytkownik usunięty
snow11

"Mogłabym oglądać ten film w kółko i w kółko, bo nie mogę się napatrzeć na tego ślicznego chłopca.
;)"

A teraz drodzy filmwebowicze, wyobraźmy sobie podobny tekst napisany przez - faceta o filmowej małej dziewczynce... już widzę oczami wyobraźni grom komentarzy o pedofilii i drugie tyle wyzwisk, zgłaszania do moderacji. Współczesna "równość płci" jak widać, bardzo na rączkę jest kobietom, w tym przypadku - głupiutkim dziewczynkom.

ocenił(a) film na 10

głupiutkim dziewczynkom? Ktoś tu chyba ma głowę za głęboko w tyłku i potrafi tylko obrażać. Jeśli mówię, że jakieś dziecko jest śliczne, to od razu jestem pedofilem? Człowieku, zejdź na ziemię, za dużo internetu!

użytkownik usunięty
snow11

I kto tu obraża, dziecko? Nazwałem cię głupiutką dziewczynką, bo poważne, dojrzałe kobiety nie logują się na stronach filmowych, by specjalnie zakładać tematy o urodzie 6 - letnich chłopców z jakiegoś filmu.
Cytuję: "Mogłabym oglądać ten film w kółko i w kółko, bo nie mogę się napatrzeć na tego ślicznego chłopca. " - to jest cały twój temat, wszystkie odczucia z obejrzanego filmu. I wygląda to bardzo dziwnie, wręcz podejrzanie. Oczywiście, temat zgłoszony do usunięcia.

ocenił(a) film na 10

weź zluzuj majty. Jeśli powiem np. że mój bratanek jest śliczny, to coś złego. Mam mówić, że jest ohydny, żebyś ty był zadowolony. A dojrzali faceci nie logują się na takich forach, żeby tylko siać hejt. Robią to kolesie o mentalności 15-latka, którzy nie mają pracy i tylko szukają zaczepki na każdej z tych stron. "Kozak w necie, pi*da w świecie", tyle w tym temacie.

użytkownik usunięty
snow11

Gimbazjalny tekst już w pierwszym zdaniu wiele o tobie mówi, dziecko. Ocenianie urody małego chłopca na stronie filmowej jest samo w sobie dziwaczne, niepoważne. Zwyczajnie głupie.
""Kozak w necie, pi*da w świecie", tyle w tym temacie" - z nas dwojga to bardziej ty "kozaczysz", malutka. Piszesz tak, jakbyś w tym "świecie" miała mi coś zrobić? Haha i co byś zrobiła, napluła mi do buta? Połaskotała po brzuchu? Taki tekst zostaw sobie na dzieci z podstawówki, nie na rosłego chłopa, prawie 190 cm ;)

ocenił(a) film na 10

Chwalisz się, czy żalisz? Twoje teksty typu "malutka" są żałosne i nikt nie będzie tak do mnie mówił, zwłaszcza jakiś niedowartościowany typ, który szuka zaczepki w sieci, żeby się dowartościować.Przestań nazywać mnie dzieckiem, bo dawno nim nie jestem, jak Ci się coś nie podoba, to nie komentuj i tyle. Jesteś po prostu żałosny!

ocenił(a) film na 8
snow11

ma piękne oczy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones