PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687079}

Niebo istnieje... naprawdę

Heaven Is for Real
6,6 46 517
ocen
6,6 10 1 46517
Niebo istnieje... naprawdę
powrót do forum filmu Niebo istnieje... naprawdę

Skoro oglądając zwiastun bardzo się emocjonowałam to przypuszczam, że to będzie naprawdę piękny film. Czekam z niecierpliwością.Również na wypowiedzi ostatnio 'modnych' ateistów.

vodkatini

Też czekam na ten film. Nie mam nic do modnych ateistów, ale niech się lepiej nie wypowiadają na temat religii jak jej nie czują

born2july

Jak zwykle ktoś sobie pisze monopol na teologie . Szkoda słów na takie pierdołki :)

ocenił(a) film na 8
vodkatini

trailer był przepiękny, film nie może być gorszy, bo sam chłopiec jest przekochany :)

ocenił(a) film na 10
vodkatini

Ateiści mają to do siebie, że nawet jak by przed nimi stanął Chrystus to by powiedzieli że to np. hologram albo zbiorowa hipnoza.... Za nich pozostaje się tylko modlić, nie jeden się wtedy nawróci :)

ocenił(a) film na 3
FrankyRabbit

Łatwo jest tak pisać osobom wierzącym. Wiara to dar. Niektórzy szukają Boga i chcieliby uwierzyć, ale nie potrafią.

weruda

poczytaj o spirytyzmie , mi to bardzo pomogło uwierzyć

ocenił(a) film na 7
vodkatini

miałam łzy w oczach pod koniec

ocenił(a) film na 9
vodkatini

Po zwiastunie w kinie przed filmem Noe również byliśmy w szoku moja lepsza połowa pod ogromnym wrażeniem i nie ukrywam, że ja również bardzo pozytywnie nastawiłem się i czekam na Premierę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones