The Midnight Sky

2 godz. 2 min.
4,9 30 246
ocen
4,9 10 30246
3 506
chce zobaczyć
3,9 10
ocen krytyków
{"rate":3.9,"count":10}
{"type":"film","id":843072,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Midnight+Sky-2020-843072/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Niebo o północy
  • roomx ocenił(a) ten film na: 1

Ta nuda ciągnąca się od początku do końca irytowała mnie pod każdym względem, fabuła tu się nawet nie urodziła, jeśli nie wiecie jak zmarnować dwie godziny swojego życia to polecam obejrzeć.

• Rafaelll80 ocenił(a) ten film na: 8

roomx Trzeba było przełączyć na Power Rangers

• MateuszMTZ ocenił(a) ten film na: 6

Rafaelll80 dooobre

• Rafaelll80 Ale tam cyckow nie ma, to by se nie ulżył...

• Rafaelll80 ocenił(a) ten film na: 8

roomx A pile dałeś 10 gwiazdek ... to wszystko wyjaśnia

• areq1971 ocenił(a) ten film na: 1

Rafaelll80 Piła 1 była świetna i nowatorska w swoim gatunku.Można to było docenić,może nie ma 10 ale przynajmniej na 7-8.

• MateuszMTZ ocenił(a) ten film na: 6

roomx Nie był taki zły ten film przecież. No mógł być lepszy, ale mógł być też gorszy.
    Ja tu bym muzyke zmienił przede wszystkim bo nie pasowała mi do klimatu.

• roomx Odniosłem dokładnie takie samo wrażenie.

• areq1971 ocenił(a) ten film na: 1

roomx Nic dodać,nic ująć,ale nie martw się-za chwile jakaś gimbaza napisze Ci że nie zrozumiałeś filmu:)

• roomx No tak, nuda... Nie bylo szczelanin, karata i golych bab, dlatego dam 1, bo to ten sam poziom, co np. Rekinado. Brawo!

• raikor Ten film jest nudny przez muzykę fabule i dialogi. Ale ja rozumiem że jak dla kogoś dialogi i fabuła jest nudna to musi mieć strzały i cycki. Jakoś nie jarze co strzały i cycki mają do dialogów i fabuły proszę oświeci mnie

• roomx (1/10) takich gniotów nie powinno się nawet komentować.

• roomx Przekonałeś ! Po trailerze tym bardziej utwierdziłem się w tym, że nie będę sobie zaśmiecał tym głowy :)
    Taki kolejny BIRDBOX czyyli kolejne poprawne arcydzieło netflixa o niczym.

• gggggrzegorz ocenił(a) ten film na: 6

roomx kpiną to niestety są tacy użytkownicy jak ty, dający 1 tak po prostu bo im się film nie podobał...

• Ogre2000 ocenił(a) ten film na: 4

gggggrzegorz No... Szkoda, że mieliby dać 10. Jest to dobrze zrobiony film o niczym. Film nie ma żadnej fabuły. Leci sobie statek w kosmosie... Szuka Ziemi... Nikogo nie może wywołać. Z Ziemi do radiostacji Gaga facet, którego nikt nie słyszy. Jak ekipa ze stacji uciekała, to zapomnieli zabrać dziecka.

• gggggrzegorz ocenił(a) ten film na: 6

Ogre2000 Po pierwsze to dlaczego 10 ? wystarczy te 5. Po drugie nie zaczaiłeś filmu, nie było żadnego dziecka ...

• Ogre2000 ocenił(a) ten film na: 4

gggggrzegorz Wystarczająco, żeby stwierdzić, że ilość fabuły w filmie == Zero.

• mblaszczyk ocenił(a) ten film na: 4

roomx Film moze nie zasługuje na 1. Ma dobre zdjęcia i niezłą muzykę. Ale fabuła jest kuriozalna. Filmy sf tego typu muszą choć ocierac sie o prawdopodobieństwo. Ten tego nie robi. Za naukową logikę filmu dałbym 0

• mrozixxx ocenił(a) ten film na: 4

roomx Film słaby ale oceniając powinno się brać pod uwagę więcej niż tylko to ze nudny. 1 to przesada ale 4 to max

• lubienietoperze ocenił(a) ten film na: 6

mrozixxx zgadzam się, ocena filmu na 1 jest krzywdząca. Dla mnie szału nie było, jednak śledziłam fabułę, nie siedziałam na telefonie, a ocenę 1 dałabym filmowi który nie wciąga oraz który jest całkiem pozbawiony charyzmy

• roomx Ale gniot i te śpiewy przy wymianie radaru, żenada. Reasumując wrócili na K-23 z jedną babką i trzema facetami... ? Zgadzam się, zmarnowane dwie godziny życia na to kolejne dno netfliksowskie... Dla mnie tez 1/10. Nie polecam!

• grandik Wróciła tylko ta para; dwóch mężczyzn poleciało na Ziemię.

• Raul1976 ocenił(a) ten film na: 1

roomx Zgadzam się z przedmówcami - również dałem 1/10. Stracony czas przy tym filmie - prawdę mówiąc, nawet nie mam pojęcia, o czym on był. A za "grę" aktorską Clooneya w tym filmie i mamrotanie pod nosem dałbym chętnie notę ujemną.

• avedon_greatdane ocenił(a) ten film na: 8

roomx Nie do końca rozumiem czego się spodziewają widzowie, którzy włączają Netflixa, wybierają losowo film i oglądają, a później są rozczarowani. Przede wszystkim jest na podstawie książki, a jeśli się ktokolwiek nią zainteresuje to całkowicie zrozumie sposób w jaki jest film przestawiony. Film jest bardzo fotograficzny i ma w sobie dużo emocji, oddaje zatem klimat jaki autorka powieści stworzyła. Wydaje mi się, że gdyby nie został sklasyfikowany jako sci-fi, a bardziej jako dramat nie oberwałby tak bardzo na ocenach ;)

• viatori ocenił(a) ten film na: 7

roomx Uważam, że film był całkiem niezły, mnie wciągnął. W ostatnich latach widziałem dużo gorsze produkcje.

• alex_gawlas ocenił(a) ten film na: 6

roomx Film faktycznie nie jest porywający ale ocena 1/10 to zdecydowana przesada, należy się minimum te 3-4/10 choćby za zdjęcia czy udźwiękowienie, czy miejscami niezgorsza efekty specjalne, no chyba, że oglądałeś z torrenta na 13 calowym laptopie to mogłeś nie zobaczyć i usłyszeć.
    Drugiego powodu takiej oceny dopatruje się w tym, że jesteś dopiero początkującym kinomaniakiem i nie widziałeś, a co za tym idzie nie masz porównania z faktycznymi crapami, bo jeśli Niebo o północy to 1/10 to jak po seansie ocenisz tu np. Drone Wars które pod względem wykonania dzielą lata świetlne.

• roomx ocenił(a) ten film na: 1

alex_gawlas Nie oceniam muzyki czy zdjęć ,oceniamy cały film który jest o niczym