The Midnight Sky

2 godz. 2 min.
4,9 30 246
ocen
4,9 10 30246
3 506
chce zobaczyć
3,9 10
ocen krytyków
{"rate":3.9,"count":10}
{"type":"film","id":843072,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Midnight+Sky-2020-843072/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Niebo o północy
  • bropek ocenił(a) ten film na: 4

...bo ja nie dobrnąłem do końca. Przeczytam sobie z komentarzy albo recenzji jak nie zapomne.

• foktartek ocenił(a) ten film na: 5

bropek Jedna astronautka zginęła, dwoje poleciało umrzeć na ziemię, a ciężarna z Oyocośtam odleciała na K22. I okazało się że to córka Georga.

• typisb ocenił(a) ten film na: 4

foktartek nowy Adam i nowa Ewa

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• TheBadGoodAndUgly tępy komentarz prawiczka - tego się można było spodziewać...

• Sopelixxx Ale co prawiczka co spodziewać? nie rozumiem.
    Napisał swoje zdanie które podziela wiele osób, dlaczego go atakujesz?

• dimian Kto podziela i co? Ty? To fajnie, i nie za bardzo wiem czego nie rozumiesz? Napisał o społeczeństwie lewackim, jeżeli nie wyczuleś dezaprobaty, powiedziałbym że nawet pogardy w tym wyrażeniu to trudno. Ja wyczułem i nie lubię takiego szufladkowania. A że zazwyczaj takie tezy wyrażają prawicowcy, napisałem co o tym myślę. I tyle. Nie muszę się przed tobą ani przed nikim tłumaczyć, poczułeś się urażony za niego? Też trudno, będziesz musiał z tym żyć. Pozdrawiam

• max242 ocenił(a) ten film na: 3

dimian Tego typu komentarze NIE na tym serwisie. Wypowiadaj się za siebie.

• max242 Powiem tak, osobiście wyjechałbym do lasu odciął się od wszystkiego i nie słuchał LEWEJ ani PRAWEJ strony.

Ten człowiek ma taką opinie i ja równiez jak wielu innych dostrzegamy w filmach żę nie kieruje już sztuka tylko wytyczne poprawne polityczne.

Abstrachując od powyższego mówisz że ktoś nie może czegoś pisać a zarazem mówisz mi że mam się wypowiadać za siebie - dlaczego mówisz mi i komuś co mają mówić, już krok od cenzury, a świat był taki piękny.

• Sopelixxx tępy to jest komentarz, który jest zwykłym personalnym atakiem prymitywnego lewaka, któremu brak argumentów

• TheBadGoodAndUgly no i masz, piszę o tępym prawiczku i bach, odzywa się wywołany i nazywa mnie lewakiem. Rozumiesz tłuku co to wogóle znaczy, czy powtarzasz to co uslyszaleś w wiadomościach na TVP? Ja lewakiem? nie wydaję mi się ale jeżeli to poprawia ci chumor to proszę bardzo, możesz tak pisać. Co nie zmienia faktu że ty jesteś tępym prawiczkiem.

• Sopelixxx dalej lewakowi brak argumentów

• Sopelixxx Nie jesteś w stanie określić kto jest tepy a kto nie bo ci brakuje rozumu.

• MateuszMTZ ocenił(a) ten film na: 6

foktartek no, nieźle opowiedziane, podoba mi się

• foktartek Możesz mi wytłumaczyć o co chodziło z Iris? Była córką Clooneya? I ona była na serio czy ta mała była Jego wymysłem wyobraźni? Bo nie bardzo rozumiem szczerze mówiąc, a film też jakoś mnie za bardzo nie zainteresował...

• foktartek ocenił(a) ten film na: 5

edyska92 Też uważam że mu mózg fiksowal.

• Adrian_Mon ocenił(a) ten film na: 4

bropek Oczy mam juz na zapałkach. Film oglada się chyba za kare

• MateuszMTZ ocenił(a) ten film na: 6

Adrian_Mon hehe

• katarzynka ocenił(a) ten film na: 5

bropek Oceniasz filmy nie obejrzane do końca?

• RipRoy ocenił(a) ten film na: 3

bropek No fajnie się kończy muszę ci powiedzieć. Tam nagle statek obcych zaatakował tych astronautów, z laserów zaczęli się strzelać i Clooney się wkurzył, wziął jetpacka oraz wielką spluwę z szafy i poleciał w kosmos i pomógł tym astronautom i powystrzelał tych kosmitów, no i na końcu wzięli ten statek kosmitów, jeb.nę.li nim o Ziemię i zrobił się wielki wybuch i znowu było ciepło na ziemi, więc wszyscy urządzili sobie mega gang bang.