PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32236}

Niebo

Heaven
7,0 13 386
ocen
7,0 10 1 13386
5,3 3
oceny krytyków
Niebo
powrót do forum filmu Niebo

Zaginione sceny...?

ocenił(a) film na 10

To pytanie może się wydać komuś dziwne, ale oglądałam galerię zdjęć z tego filmu tu na filmwebie i
tu http://stopklatka.pl/-/16255370,niebo/galeria-zdjec#prettyPhoto i połowy tych zdjęć na stopklatce
nie widziałam w filmie. No i wydaje mi sie to dziwne... Czemu nie ma tych ujęć w filmie?

olirus

Bardzo możliwe, że coś niecoś poskracali. Oglądałam przed momentem na CBS Europa i ogólnie niemal wszystkie kadry kojarzę, oprócz tego zdjęcia, gdzie są przemoczeni i przykryci kocem, jednego z Przytulankami :) i ze stopklatki dwóch (leżą przytuleni i Giovanni na strychu w deszczu). Nagrałam film i wyszło mi, ze z reklamami! trwa 1.34, a tu widnieje 1.37 i sadzę, że bez reklam :P Podczas oglądania też mi się cos nie zgadzało, w pewnym momencie na strychu ona się położyła, on stał, a za chwile budzą się razem ni z gruchy ni z pietruchy więc tu na pewno coś okroili. Drogą dedukcji i "gdybań" ja Sherlock zgadzam się z teorią skrócenia hehe. No, ale jak chcemy CAŁOŚĆ- kupmy sobie wydanie DVD :P Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
olirus

Dobre pytanie. Podbijam. Zdaje się, że te najlepsze sceny usunęli... :/

ocenił(a) film na 8
agatakoniak

To bez sensu-ja chcę całość! Poszukam to może znajde. Tak czekałam na te pare kadrów a tu kiszka...no jaaa ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones