PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106339}

Niebo. Samolot. Dziewczyna.

Nebo. Samolyot. Devushka.
6,4 71
ocen
6,4 10 1 71
Niebo. Samolot. Dziewczyna.
powrót do forum filmu Niebo. Samolot. Dziewczyna.

swietny i prawdziwy !!!!

ocenił(a) film na 10

film ktory dla wiekszosci mezczyzn jest niezrozumialy i bez glebszej plety al ejest to spowodowane wylacznie meskim podejsciem do zycia!! film posiada w sobie bardzo duzo prawdy i w pewnym sensie moze byc odbierany jako przestroga zeby nie tracic czasu bo nie wiadomo ile tak naprawde go mamy !! swietny film zawiarajacy bardzo duzo prawde zyciowyych, "regol" milosci !!!!

użytkownik usunięty
Anna

Chylę głowę przed reżyserką
Film robi naprawdę duże wrażenie, szczególnie uderzające są sceny spotkań bohaterów na pustych dworcach (w tym na naziemnej stacji metra na moskiewskim moście). Znakomicie też dobrano muzykę. Nie wiem czy można stawiać tak radykalne uogólnienia, jak robi to Ani, pisząc że film jest "niezrozumiały dla większości mężczyzn"... Mimo że należę do tego gatunku, postać Lary jest mi wyjątkowo bliska. Storozheva pokazuje rozpowszechnioną we współczesnym świecie trudność we wzajemnym porozumiewaniu się ludzi i proponuje, w udany moim zdaniem sposób, drogę wyjścia - konieczność wzajemnej akceptacji i poszanowania dla inności. Oby więcej takich filmów!

ocenił(a) film na 10

zwracam...
w takim razie chyle czola i przepraszam !!!! moje uogolnienia wzielo sie z tad ze wiekszosc mezczyzn z ktorymi rozmawialam po filmie stwierdzalo ze moze byc ale ze na pewno spodoba sie kobietom a jak dla nich byl troche za nudny !!! - moze po prostu rozmawialam ze zlymi mezczyznami !!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones