Nelyubov

2 godz. 7 min.
7,5 20 581
ocen
7,5 10 20581
26 241
chce zobaczyć
7,9 20
ocen krytyków
{"rate":7.9,"count":20}
{"type":"film","id":777456,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nelyubov-2017-777456/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Niemiłość
 • nynavee ocenił(a) ten film na: 8

  To mocny film w swoim wydźwięku. Akcja filmu toczy się w Rosji, ale równie dobrze mogłaby się dziać w losowym miejscu na Ziemi.
  To jeden z tych filmów, które trzeba obejrzeć, aby zrobić sobie krótki rachunek z człowieczeństwa. W trakcie oglądania, mimowolnie zaczniecie przyglądać się sobie i swoim znajomym z bliska. Ile nas jeszcze dzieli do takiej postawy, którą reprezentują główni bohaterowie? Niemiłość jest bardzo celna w swoich spostrzeżeniach i dlatego taka bolesna. Bardzo solidne kino, świetne zdjęcia, budujące przygnębiającą, momentami fatalistyczną atmosferę. Dla mnie pierwsze 15-20 minut filmu było jednym z najbardziej zapadających w pamięć momentów w kinie. Ten niemy krzyk dziecka po prostu już ze mną zostanie.
  Pełna recenzja tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=jIGm0kFv9wA

 • Ewiatko ocenił(a) ten film na: 9

  nynavee Zgadzam sie, przejmujacy jest ten niemy krzyk dziecka, ktore slyszy te straszne slowa wykrzyczane przez jego najblizsze osoby:-(

 • chimeryk ocenił(a) ten film na: 9

  nynavee Wiele nie napiszę, tylko tyle że film jest rewelacyjny. W końcu to dzieło twórcy "Lewiatana". Rosjanie kręcili i kręcą nadal dobre filmy.