PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726089}

Nienasyceni

A Bigger Splash
6,4 19 187
ocen
6,4 10 1 19187
6,6 28
ocen krytyków
Nienasyceni
powrót do forum filmu Nienasyceni

jako "muszę obejrzeć". Wchodzę na filmweb a tam powiadomienie, że pojawił się nowy zwiastun "Nienasyconych". Myślę sobie wtf? Co to niby są ci Nienasyceni? Nie ogarniam tych tłumaczeń tytułów...

rebelka1986

Po lekturze opisu filmu (a zwłaszcza jego dwóch ostatnich zdań) zaryzykowałbym stwierdzenie, że "Nienasyceni" to dużo lepszy tytuł niż "Większy plusk".

ocenił(a) film na 7
Evangarden

No niby tak, ale czy każdy anglojęzyczny tytuł musi być przetłumaczony? The Bigger Splash jest aż tak bardzo rażące? ;)

ocenił(a) film na 5
rebelka1986

Pomimo wzburzenia obejrzysz film?

ocenił(a) film na 7
zavadyaka

Czy wyglądam na wzburzoną? ;) Po prostu mnie ta skłonność do zaskakujących tłumaczeń :) A film obejrzałabym nawet gdyby nosił ww tytuł "Większy plusk". Pozdrawiam :)

rebelka1986

polscy dystrybutorzy tłumaczą po swojemu tytuły coby bardziej przykuć widza tytułem

rebelka1986

https://en.m.wikipedia.org/wiki/A_Bigger_Splash

ocenił(a) film na 7
rebelka1986

Obejrzałam. Lekkie rozczarowanie całokształtem, ale Ralph Fiennes wynagrodził mi wszystko :) Nie jestem obiektywna, bo jak dla mnie mógłby zagrać stojak na parasole... Swinton boska.

ocenił(a) film na 6
rebelka1986

Zwykle polskie odpowiedniki tytułów znacząco różnią się od tych oryginalnych i też mnie to bardzo drażni, ale akurat w przypadku tego filmu polski tytuł pasuje idealnie.

ocenił(a) film na 8
Marcin_Kowalczyk_Wce

Fakt, akurat trafny polski tytul

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones