Nienawiść, którą dajesz

The Hate U Give

2018 2 godz. 13 min.
7,2 9 015
ocen
7,2 10 9015
7 375
chce zobaczyć
4,7 7
ocen krytyków
{"rate":4.714286,"count":7}
{"type":"film","id":803872,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Hate+U+Give-2018-803872/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nienawiść, którą dajesz
  • Geszek13 ocenił(a) ten film na: 6

Czytając opinie innych myślałem, że będzie to kolejna młodzieżowa papka . Na szczęście myliłem się. Film jest prawdziwy i do mnie mega trafił. Oglądałem, także "Czarne Bractwo BlacKkKlansman", i powiem wam, że "Nienawiść, którą dajesz" polecam wam bardziej.

• kosobi ocenił(a) ten film na: 8

Geszek13 Uważam podobnie. THUG jest filmem dojrzalszym i znacznie lepiej napisanym. Dziwi brak nominacji choćby za scenariusz czy główną rolę żeńską.

kosobi Dokładnie, scenariusz był bardzo dobrze napisany i nie był zapchany niepotrzebnym "humorem"

• ar23s ocenił(a) ten film na: 8

Geszek13 Skoro trafił do ciebie w sposób "mega", to czemu wystawiłeś ocenę 6/10? W filmwebowej skali oznacza, że film był tylko "niezły". Swoją drogą "Czarne Bractwo" oceniłem na równi z tym tutaj.

ar23s Wystawiając tamtą ocenę i komentarz uważałem tak jak napisałem. Jednak po czasie "dojrzałem" oraz po ponownym obejrzeniu moja opinia się zmieniła. Tyle