PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803872}

Nienawiść, którą dajesz

The Hate U Give
7,1 10 127
ocen
7,1 10 1 10127
5,2 11
ocen krytyków
Nienawiść, którą dajesz
powrót do forum filmu Nienawiść, którą dajesz

Bardzo dobry - ale...

ocenił(a) film na 9

Film jest naprawdę bardzo dobry. Wg. mnie 9. Świetnie zagrany i realnie ukazujący problemy takich dzielnic w Stanach. Problem jednak w tym, że mnie osobiście zirytował sposób w jaki przedstawiono białych policjantów - jako kolesi, którzy tylko potrafią strzelać - zresztą ze strachu. Fakt policjant z motywu głównego bezwzględny przykład braku mózgu - ale w innych przypadkach moim zdaniem wyciągnięcie broni było uzasadnione.
Pomimo jednak tego, że nie do końca zgadzam się z tym wątkiem to przekaz i sam film świetny (może właśnie dlatego, że nie ze wszystkim się zgadzam....)

blashey

Niekoniecznie. Oglądałam kiedyś pewien dokument o amerykańskich policjantach. Uczono ich, żeby najpierw strzelali, a potem zadawali pytania. Jakiegoś gościa zastrzelili na oczach jego dziewczyny i córki, gdy ten tylko poinformował o tym, że posiada broń. Nie miał.zamiaru jej używać. Tylko ich poinformował. A został zastrzelony za nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones