PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714192}

Nienawistna ósemka

The Hateful Eight
7,7 227 090
ocen
7,7 10 1 227090
7,3 50
ocen krytyków
Nienawistna ósemka
powrót do forum filmu Nienawistna ósemka

Takiego gó..na Tarantino jeszcze nie spłodził. Ostrzegam wszystkich łącznie z fanami reżysera. Pretensjonalny, przegadany koszmar i niedorzeczny scenariusz.

użytkownik usunięty
kopulcio

Piękne słowa bracie. Tarantino spłodził gówno,a wszyscy się zachwycają.

ocenił(a) film na 3

Jak zwykle nie zawiodłem się na ocenach z Filmwebu. IMHO ten film trzyma na powierzchni tylko dobór aktorów.

ocenił(a) film na 3
rav4ever

Oceny niestety mylnie zawyżone. Masz rację z tym doborem ale Tarantino akurat w tej kwestii nigdy nie miał problemu. Film to gniot i niewypał.

kopulcio

nie rozsmieszaj mnie:D

JANmsciciel

Mnie rozśmieszył bez problemu. :)))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

haha..ogarnij sie

użytkownik usunięty
JANmsciciel

Nie rozumiem ciebie. Dlaczego mam się ogarnąć ?
Film Tarantino jest słaby i jak ktoś uważa inaczej to uważam,że nie dostrzega prawdy o tym filmie.
A prawda jest jedna. Film jest nudny,ma długie i bezsensowne dialogi o niczym. Dialogi o liście są żałosne,fabuła to jakaś hybryda Django i Wściekłych psów. Sama opowieść jest nużąca i nieciekawa. Przez 1 godzinę i 46 minut kompletnie nic się nie dzieje. Gra aktorska oprócz 2 czy 3 osób jest słaba. Postacie nieciekawe. Sam pomysł,żeby Tarantino zrobił kolejny film z łowcami nagród jest dla mnie delikatnie mówiąc mało innowacyjny.
Jeśli uważasz inaczej to napisz jakieś argumenty dlaczego tak mocno podoba ci się najnowsze dzieło Tarantino,a nie pisz jak małe dziecko,że masz się ogarnąć,bo pisząc tak zachowujesz się jak dziecko,chyba,że nim jesteś.

ocenił(a) film na 3

to fakt! Film jest po prostu słaby strasznie. Niestety.

użytkownik usunięty
Monika_2000

To fakt,lecz najlepsze jest to,że niektórzy ludzie nie potrafią tego dostrzec i jeszcze do tego będą się kłócić i wyzywać od najgorszych,jeśli myślisz inaczej niż oni.

ocenił(a) film na 10

To właśnie wyróżnia dobre filmy. Nie są robione pod wszystkich i albo go uwielbiasz albo nienawidzisz. Te długie bezsensowne dialogi budują atmosferę i napięcie. Może Ci się to podobać lub nie, ale zakładanie z góry, że wszyscy muszą mieć takie samo zdanie jest dość mało dojrzałe.

Sixzeroeight

spoiler.
Niby gdzie to napiecie w dialogach? Moze jak samuel opowiadal generalowi jak meczyl jego syna? Juz po tym mialem wylaczyc film ale jak domergue zaczela grac na gitarze to nie wytrzymalem. Film nudny a dialogi nie sa powalajace ani zabawne ani zbyt ciekawe

użytkownik usunięty

Jest dosyć przeciętny, ale ma kilka zalet, m.in. gra aktorska Russella i Jacksona. Oprócz tego kilka dialogów dość siarczystych i bardzo dobrych, plus sarkastyczna, pełna czarnego humoru końcówka. Zdjęcia na wysokim poziomie, choć muzyka Morricone nie zaskoczyła mnie tym razem pozytywnie. Fakt faktem chyba najsłabszy film Tarantino.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Gitara_Autystyczna

Ja mogę ci opowiedzieć wszystko. Napisz tylko swój adres,a przyjadę i wszystko ci opowiem. Jak jesteś tak samo mocny w gębie jak w życiu to ja mogę ci podać moje dane osobowe i adres,a ty mi podaj adres to ja mogę do ciebie przyjechać.
Napisz adres,a przyjadę i chętnie z tobą porozmawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
JANmsciciel

Ja na poważnie mówię. Jesteś też kozak to przyjadę do ciebie. Napisz tylko adres. Ja nie żartuję.

haha..matka wie,ze ćpiesz..?:)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

dawaj do gdanska na mydlarska 15 geju..

użytkownik usunięty
JANmsciciel

Ty mnie w ogóle nie interesujesz.
Natomiast z twoim kolega to ja się spotkam w rzeczywistości,lecz nie wirtualnej.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JANmsciciel

Haha.... mydlarska. Umieścili cię tam bo dobrze się schylasz po mydło cwelu.

pisałes lamusie,ze chcesz adres..a teraz juz nie chcesz..haha..co za ciota:D

użytkownik usunięty
JANmsciciel

Ja już ci napisałem,że szkoda mi czasu na bezpłodną dyskusję z tobą. Napisałem ci dlaczego nie chcę twojego adresu. Ja widzę,że ty jesteś żałosnym i małym człowiekiem,który próbuje świecić w internecie tylko dlatego,że twoje osobiste życie musi być żałosne. Jest piątek. Ja akurat nie dawno wróciłem z pracy,ale jak byłem w twoim wieku,a jestem pewny,że jesteś młodszy niż ja,a ja mam 30 to NIE SIEDZIAŁEM PRZED KOMPEM I NIE KŁÓCIŁEM SIĘ Z KIMŚ NA NECIE. TWOJE ŻYCIE MUSI BYĆ ŻAŁOSNE. Ja w twoim wieku spotykałem się z przyjaciółmi,chodziliśmy po imprezach,mieście,znajomych itp. Jestem pewny,że jesteś młodszy ode mnie i to,że siedzisz przed kompem i marnujesz swój czas,że wyzwać mnie od ciot i napisać haha jest żenujące. Obudż się,jest piątek,ty nie masz nikogo z kim mógłbyś pogadać. Tak trudno jest ci znależć dziewczynę,tak trudno jest ci budować relację przyjacielskie z innymi.
Ja tu siedzę tylko po to,żeby kupić sobie nowe mieszkanie we Wro za 300 tys złotych i dlatego zostawiłem moich najlepszych przyjaciół w Polsce na krótki czas. Idż na jakąś randkę,lub spotkaj się z żywymi ludżmi i porozmawiaj z kimś o swoich problemach emocjonalnych.
Ja już muszę iść i nie mam czasu z tobą rozmawiać i w sumie mi się nie chce,bo akurat czeka na mnie w moim pokoju największa miłość mojego życia,która kocham ponad wszystko i muszę jak najszybciej do niej iść.
Wiesz co by ci się przydało ?
Porządne bzykanko z jakąś fajną dziewczyną.
Żegnaj i nie siedż w piątek o 21 w domu,bo to żenada. Znajdż sobie znajomych lub jakąś fajną dziewczynę,żeby nie marnować czasu na pierdoły

haha..jaki pantofel..jestem pewien ze to ona w tym zwiazku nosi spodnie..

ps.twoja stara nie ma nic na przeciwko,ze targasz beny..?-mowiłes jej w jaki sposob zarabiasz na zycie..?fuj fuj..haha :D

użytkownik usunięty
JANmsciciel

Nie jestem pantoflem hehe Po prostu bardzo kocham tę osobę i jest dla mnie całym moim światem.
Przeżyłeś kiedyś coś takiego hehe :*)
Ja miałem swoją firmę budowlaną tutaj,a teraz będę pracował w firmie szwedzkiej,bo mnie tam chcą. Tak zarabiam na życie.
Idż może chociaż na dwór i przewietrz sobie mózg. Twoje teksty na mnie nie działają hehe
Rozśmieszyłeś mnie. Zmieniam zdanie.
Wiesz co by ci się przydało ?
Bardzo mocne bzykanko hehe

haha,a pozyczysz dziewczyne?:)

jaki ty jestes bezgranicznie glupi...

użytkownik usunięty
Pidiiinne

Za to ty to brylujesz inteligencją i pokazujesz swoją wartość.
W ogóle nie wiem o co ci chodzi. Z ni z dupy wyskakujesz z tekstem jakimś.
Ja nie będę się zniżał do poziomu emocjonalnego karła jakim ty jesteś. Jesteś małym i żałosnym człowiekiem. Najłatwiej jest obrażać innych. Tu na tym forum jest mnóstwo pozerów. Tak to możesz tylko na necie cieniasie gadać. Normalnie w życiu to bym ci rozjebał łeb. Ale pisz sobie,bo tylko to w życiu potrafisz.

Wystarczy poczytac twoje wypociny. Jestes smiesznnym glupim koleszko"oom"

użytkownik usunięty
Pidiiinne

Nie będę się zniżał do twojego poziomu. Popisz sobie z jakimiś gimbusami i daj upust swojej frustracji życiowej. Najłatwiej być kozakiem w bujanym fotelu,a na dzielni srać pod siebie.
Ty jesteś sfrustrowanym życiowo człowiekiem,który nie ma nic lepszego do roboty niż szukanie wirtualnej zaczepki. Czy twoje życie jest aż tak żałosne,że tracisz swój cenny czas na pierdoły ?
Nie chcę mi się z tobą gadać i mam lepsze rzeczy do roboty niż gadanie z jakimś smarkaczem z gimnazjum,bo emocjonalnie na takim poziomie znajduje się twój mózg,albo jesteś z gimnazjum. Daj mi spokój,nie pisz do mnie i nie zaśmiecaj mi skrzynki. Daj mi spokój człowieku. Odpieprz się ode mnie i znajdż sobie kolege,bo ja nie chcę z tobą rozmawiać.

Tl;dr
Widze, mocarny "buuul" dupki? Na kazde moje jedno slowo piszesz 10 swoich. Jeszcze bardziej mnie utwierdzasz w przekonaniu jakim glupim Andrzejkiem jestes.

użytkownik usunięty
Pidiiinne

Nie będę zniżał się do poziomu emocjonalnego ameby jaki ty prezentujesz. Idż się pobaw z kolegami w piaskownicy i odczep się ode mnie,bo w przeciwnym razie dupka to ciebie zaboli.

Ciekawe... Ciekawe...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones