PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535756}

Niepamięć

Oblivion
2013
6,8 143 tys. ocen
6,8 10 1 142795
5,8 35 krytyków
Niepamięć
powrót do forum filmu Niepamięć

Drony wyczesane

ocenił(a) film na 8

Super broń. Przydałoby się kilka takich w naszym wojsku. Moglibyśmy znacznie zredukować armię.
Paru techników by wystarczyło. Nie mówiąc już o wcześniejszej emeryturze.
To jest przyszłość wojen. Technologia a nie żmudne i kosztowne szkolenie niedoskonałych
żołnierzy. Samodzielnie patrolują wyznaczony obszar, niezawodne, śmiertelnie niebezpieczne,
trudny przeciwnik w walce.

heavy_2

drony faktycznie przerażające, ich wygląd potęgowany przez ich odgłosy... jakby coś takiego przede mną stanęło to masakra :)

heavy_2

Takie maszyny, to najprędzej w amerykańskiej armii, ba, już są, latające drony, prototypy nawodnych i podwodnych, a niebawem dołączą do nich lądowe.

ocenił(a) film na 9
heavy_2

Nigdy maszyna nie zastąpi człowieka gdyż będzie miała wklepany system myślenia. Człowiek natomiast jest nieprzewidywalny i byłby w stanie zareagować ze skutkiem pozytywnym w sytuacji, gdzie program owej maszyny nie obejmowałby określonego działania podczas danej czynności. Gdyby takowe maszyny powstały to czy nie sądzisz, że ktoś posunąłby się o krok dalej i żyli byśmy w świecie ukazanym w filmie Surogaci? Jeżeli do tego miałoby to dążyć, to ja podziękuję.