PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827794}

Nieplanowane

Unplanned
5,8 9 623
oceny
5,8 10 1 9623
2,5 4
oceny krytyków
Nieplanowane
powrót do forum filmu Nieplanowane

szczerze

ocenił(a) film na 2

Odrzucając temat jaki porusza film i cały konflikt antyaborcjonistów ze zwolennikami wyboru zostaje nam słąby telewizyjny film wyglądajacy jak z lat 90'.

Przykre, że ludzie tutaj oceniają film od razu dajac mu 1 lub z drugiej strony 9,10. Prawda jest taka zę jednak ci pierwsi są bliżej prawdy bo film ten to w porywach takie 3/10. Zapytałam z ciekawości mojego znajomego znajomego któy jesr skrajnym katolikiem co sądzi o tym filmie . Nie jest jakas typową grażyną co chodzi i bedąc funadamentalistą katolickim jednoczesnie intersuje się ogólniepojętą kulturą. Okazało się, że w ogóle nie oglądał. Tydzień pozniej nadrobił film gdzieś na torrentach i od razu dał mi znać, pisząc, że jest zażenowany poziomem tego filmidła :D

Kochani fundamentaliści dający 9 i 10 temu filmowi: przyznając maksymalną ocenę przyznajecie, że jest to szczytowe dokonanie kina pro-life, tym samym defekując sobie do ust :)

olexxx90

tak właśnie jest, nikt nikomu nie broni krzyczeć chrum chrum dZiEcI mOrDuJo kwiii ale ten film to warsztatowo kupsko

ocenił(a) film na 8
tito876

Ludzie ... czy wy jesteście normalnie myślący ? Co wy chcieliście super inteligentnych dialogów, albo efektów specjalnych jak w AVATARZE ? Ten film miał opowiadać historię o dyrektorce kliniki aborcyjnej i zrobił to dobrze, poruszył moje serce, zapoczątkował, że zacząłem mieć własne szczere i głębokie refleksje nad tym tematem, zupełnie nowe spojrzenie. Chwała producentom, aktorom i reżyserowi oraz całej ekipie, która była zaangażowana przy produkcji.

ocenił(a) film na 1
Przemyslaw_Rogala_2

no właśnie efety specjalne jak np "wysysanie" płodu to taki koszmarek z filmów klasy B, a inteligentne dialogi też by nie zaszkodziły w tym 'dziele'

ocenił(a) film na 1
Przemyslaw_Rogala_2

w sumie to nie przyjrzałam sie i niepotrzebnie odpisałam kontu stworzonemu wczoraj pewnie do promocji tego filmu :d

Przemyslaw_Rogala_2

no ja bym chcial np inteligentnych dialogow w filmie ktory podejmuje tak powazny temat XD

ocenił(a) film na 10
olexxx90

W takim razie idę do kina - lata 90' to najlepsze lata filmu.

gajopi

to bardziej film telewizyjny więc wiecej ma wspolnego z tv z tamtych lat

olexxx90

Tak, to jest smutne jak się czyta te komentarze i widzi skrajne oceny w stylu 1/10 i 10/10, widać że bardziej chodzi tu o pokazanie swoich poglądów i stanowiska w kwestii aborcji, a nie faktycznej oceny filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones