PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206486}

Nieproszeni goście

The Uninvited
6,9 59 398
ocen
6,9 10 1 59398
5,5 4
oceny krytyków
Nieproszeni goście
powrót do forum filmu Nieproszeni goście

Coś podobnego?

ocenił(a) film na 8

Film bardzo mi się podobał,szukam filmów o podobnej tematyce.Zakończenie rewelacja !

użytkownik usunięty
ania13051990

Polecam koreański oryginał "Opowieść O Dwóch Siostrach".

ania13051990

"Sekretne okno" z Johnem Deppem
"Inni" z Nicole Kidman
"Mr. Brooks" z Kevinem Costnerem
"Wyspa Tajemnic" z Leo DiCaprio
"Harry Angel" z De Niro
"Tożsamość" z Johnem Cusackiem
"Podziemny krąg" Brad Pitt i Edward Norton

filmowiec102

Siła strachu, również z De Niro.

ocenił(a) film na 8
filmowiec102

Podziemny krąg, czy aby na pewno o podobnej tematyce ?

aleksiu1

Szczerze to zastanawiałem się nad wpisaniem na końcu "Podziemnego kręgu" bo może trochę odbiega od tematyki ale w sumie to jeden z najlepszych filmów o rozdwojeniu jaźni i ogólnie rewelacyjny film, więc na pewno warto go obejrzeć :)

ocenił(a) film na 8
filmowiec102

Nie oglądałem wszystkich filmów które tam wymieniłeś, więc zapytam, we wszystkich jest motyw schizofrenii ? Ten z Deppem chyba obejrzę ;) Autorowi tematu chodziło o zaskakujące thrillery, czy horrory których tematem przewodnim nie są ludzkie wnętrzności( tak mi się wydaje, bo gdybym pytał o podobne filmy do tego, to wlasnie o to by mi chodziło), polecisz coś takiego ?

aleksiu1

Starałem się wymienić filmy z gatunku thriller/horror dotykające właśnie tematu zaburzeń psychicznych, owianych tajemniczością i kończące się zaskakująco. Jeśli chodzi bezpośrednio o schizofrenię to poleciłbym dramat "Piękny umysł" z Russellem Crowe albo bardzo przejmujący dramat biograficzny "Sybil" z 1976r. o kobiecie cierpiącej na rozszczepienie osobowości - wykształciła ich aż 16!

ocenił(a) film na 8
filmowiec102

Dzięki, zapisać gdzieś muszę i jak będę miał okazję postaram się obejrzeć. "Sybil" wygląda ciekawie już na starcie.

ocenił(a) film na 8
aleksiu1

Polecam wam jeszcze Thriller "Cara oculta,La" mimo ,że żaden z Bohaterów nie cierpi na zaburzenia psychiczne to film trzyma do końca w napięciu naprawdę warto obejrzeć! ;)

ania13051990

Ania mam dla ciebie dobrą wiadomość na Tvn właśnie zaczyna się film Nieproszeni gośćie

ocenił(a) film na 8
janosik_filmaniak

Wiem wiem oglądałam ;)

ocenił(a) film na 7
ania13051990

"Inni" z Nicole Kidman !!

ocenił(a) film na 5
ania13051990

"Awakening" z Rebeccą Hall

ania13051990

Jeszcze poleciłbym hiszpański horror "Sierociniec"

ocenił(a) film na 7
ania13051990

Polecam "Dom Snów" z Craig'em, Weisz i Watts.

ocenił(a) film na 8
mprivate

Ja również , Bardzo dobry film ;)

ocenił(a) film na 9
ania13051990

"The Return" (Powracajacy Koszmar) z Sarah Michelle Gellar...

ocenił(a) film na 8
ania13051990

Polecam Dom na koncu ulicy :)

ocenił(a) film na 8
kajka965

Zgadzam się.Film Rewelacyjny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones