PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206486}

Nieproszeni goście

The Uninvited
6,9 59 388
ocen
6,9 10 1 59388
5,7 3
oceny krytyków
Nieproszeni goście
powrót do forum filmu Nieproszeni goście

Tylko dzwne,

ocenił(a) film na 7

że skoro ta jej siostra nie żyła od roku to domownicy normalnie do niej mówili i zachowywali się tak jakby żyła

ocenił(a) film na 8
DzielnaKasia

Guzik prawda. Oglądałam ten film drugi raz i jak się przyjrzysz, to geniuszu zauważysz, że nikt się do tej siostry nie odzywał. Poza tym na końcu pokazane były fragmenty, żeby widzowi uświadomić, że faktycznie była sama.

ocenił(a) film na 7
Miss_Joker

Tylko jak ,,macocha'' prosiła o pomoc przy jedzeniu i miał iść ojciec a poszła jednak ta nieżyjąca to ona się nie czepiała i tak jakby normalnie dalej wszystko robiła. I widziałam końcówkę bo tak to bym się nie zastanawiała nad końcówką.

DzielnaKasia

Dlaczego miała się czepiać? Po tym, jak nikt do niej nie przyszedł, zapytała, czy wszystko w porządku. Przypatrz się uważnie, tylko Anna rozmawiała ze swoją siostrą. Zauważ scenę kiedy Alex krzyczy na ojca. On jej nie widzi, nic się nie odzywa. Naprawdę nie rozumiem, jak mogłaś wypatrzyć, że rodzina rozmawia też z Alex.

JustFurious

A poza tym ojciec w końcu poszedł i pomógł przy szykowaniu posiłku,

DzielnaKasia

fajnie!!a może byś oznakowała swoja wypowiedz jako spoiler? spiep.yłaś mi cały film!!!!

ocenił(a) film na 7
hantos

dokładnie to samo miałam napisać...

DzielnaKasia

Dzięki bardzo, już go sobie nie obejrzę.....

DzielnaKasia

niefajnie, popsułaś film, niefajnie

DzielnaKasia

Ale fakt faktem, że mogłabyś teraz oznaczyć wątek jako zawierający spoiler, bo już iluś osobom całą fabułę przekazałaś.

DzielnaKasia

Jeszcze była scena co siostry siedziały? w wannie to macocha zapytała najpierw Alex czy chce jechać z nią do miasta, ta odmawiając powiedziała macosze żeby siostra pojechała, więc rozmowa była..

ocenił(a) film na 9
adamek995xd

Chyba nie dokładnie oglądałeś bo w tej scenie nie było pytania do Alex tylko do Anny. Alex tylko odpowiedziała. Więcej skupienia podczas oglądania filmu to nie bedziesz pózniej głupot wypisywać.

televisjon

Obejrzyj dokładnie. Padło pytanie do Alexx czy pojedzie a ta odpowiedziala "Nie, ale Amy chetnie pojedzie"

ocenił(a) film na 7
adamek995xd

W polskim tłumaczeniu można się było pogubić, bo tłumaczone było jako 'wy' albo 'czy chcecie'. po angielsku jest po prostu 'you'.

ocenił(a) film na 7
DzielnaKasia

dobrze, że obejrzałem film przed przeczytaniem tego postu

ocenił(a) film na 8
DzielnaKasia

Mi pokazuje że jest oznaczone jako spoiler, może idzie to edytować.
BTW: ja zazwyczaj najpierw oglądam film a potem tematy na FW oglądam.

aleksiu1

racja i prawidłowo !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones