PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206486}

Nieproszeni goście

The Uninvited
6,9 59 393
oceny
6,9 10 1 59393
5,5 4
oceny krytyków
Nieproszeni goście
powrót do forum filmu Nieproszeni goście

Jakoś nie chce mi się wierzyć, by przez ten czas gdy Anna mieszkała już w domu z ojcem i
Rachel ani razu przy nich nie odezwała się do "Alex" ani nie wspomniała o niej. W końcu
mieszkała z nimi chyba kilka dni/tygodni i wystarczyłoby, by raz się na ten temat odezwała i
już wiedzieliby, że coś z nią nie tak.

ocenił(a) film na 7
SonOfAPlunder

Masz całkowitą rację ;) ale mimo to, końcówki i tak się nie spodziewałam, chociaż oglądałam już wcześniej film o bardzo podobnej fabule ;)

ocenił(a) film na 9
nevergiveup96

Ja przed obejrzeniem filmu wiedziałem jedynie, że ma zaskakujące zakończenie:) I w sumie w trakcie oglądania naszła mnie myśl, że możliwe, że Alex też jest duchem (potem się okazało, ze wszystkie "duchy" były jedynie wytworami umysłu Anny). Zauważyłem, że nikt się do Alex nie odzywa, co wydawało mi się podejrzane, ale jednak było kilka scen, które zdawało się, ze świadczyły o tym, że Alex istnieje (wymówki które robiła ojcu, scena w wannie, scena w której Rachel mówi "może ktoś mi pomoże?", a Alex idzie jej pomóc, scena gdy Alex broni Anny, gdy ta zrzuciła pieczeń...). Tych scen było kilka, i w zasadzie można było nie zauważyć, że bezpośrednio na słowa ani zachowania Alex nikt nigdy nie reagował. A po scenie w domku, w którym duch matki krzyczy "morderczyni" miałem też podejrzenie, że Alex żyje, ale to ona jest wszystkiemu winna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones