film

Niesamowici bracia Bloom

The Brothers Bloom
2008
1h 49m
6,6 8 116
ocen
6,6 10 1 8116
6,5 4
oceny krytyków
Rodzeństwo rabusiów opracowuje plan ostatniej akcji. Za cel obierają sobie zamożną piękność. więcej mniej
Niesamowici bracia Bloom zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Niesamowici bracia Bloom
Zwiastun nr 2
Niesamowici bracia Bloom
Zwiastun nr 1
nr 2 2009-11-16T12:09:27 https://fwcdn.pl/webv/15/73/21573/thumbnail.21573.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/179/389879/thebrothersbloom_tlr2_h1080p.vp9.720p.webm

Historia pełna jest dobrego humoru. Wątek miłosny rozgrzewa atmosferę. Film Johnsona jest ukłonem w stronę "Żądła" i innych thrillerów ze spiskową intrygą. Film opowiada historię dwóch młodych braci - oszustów, których życie zmienia się na zawsze, gdy spotykają atrakcyjną Penelope (Weisz). Młoda kobieta zagraża ich pozycji. Próba wykiwania kobiety spełza na niczym. Penelope dołącza do nich i staje się ich partnerem w nowym spisku. [opis dystrybutora]

boxoffice
$5 530 764 na świecie
$3 531 756 w USA
$1 999 008 poza USA
budżet
$20 000 000
dystrybucja
Kino Świat
studio
Endgame Entertainment / Ram Bergman Productions / Weinstein Company, The
tytuł oryg.
The Brothers Bloom
inne tytuły
Penelope USA
więcej
Rachel Weisz jako pierwsza znalazła się w obsadzie filmu.
Zdjęcia do filmu nakręcono w Pradze (Czechy), Bukareszcie, Comarnic, Constancie, Sinaie (Rumunia), Belgradzie, Subotnicy, Wojwodinie (Serbia), Podgoricy, Ulcinj (Czarnogóra).
Rachel Weisz specjalnie dla potrzeb tego filmu nauczyła się grać na pianinie, skrzypcach, akordeonie, banjo, tańczyć break-dance, żonglować, grać w tenisa stołowego, jazdy na unicyklu i deskorolce oraz karate.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

To sztuka przedstawić ciekawą opowieść w sposób tak nużący, niewciągający i chaotyczny. Szkoda zmarnowanego pomysłu i dobrej pracy aktorów.

typowy przyrost formy nad treścią, ba, tu jest tak duży (film praktycznie nie posiada fabuły, która się wyczerpuje po pierwszym kwadransie), że nawet różne superprodukcje z dominacją efektów specjalnych z miejsca wydają się ciekawsze.

Albo robi "czarny kryminał", solennie i z kamienną twarzą, w... liceum, albo realizuje S-F skręcające w kierunku... trudno powiedzieć jakim, ale dalekim zarówno od "science: i "fiction", albo, jak w tym przypadku - lekką komedyjkę sensacyjną w stylu lat 60-tych obarczoną... dramatem poszukiwania sensu życia i...

Mocne 8

ocenił(a) film na 8

Świetnie opowiedziana historia, świetne poczucie humoru, niezłe widoki na Pragę. Wart obejrzenia!!!

moim zdaniem film warty objerzenia w 100%. Pomyslowo napisany i tym bardziej z pomyslowym zakonczeniem. Mi sie bardzo podobal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones