PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588159}

Nieustraszeni pogromcy wampirów: ABC wampira

The Fearless Vampire Killers: Vampires 101
6,5 67
ocen
6,5 10 1 67
Nieustraszeni pogromcy wampirów: ABC wampira
powrót do forum filmu Nieustraszeni pogromcy wampirów: ABC wampira

Promo-poradnik

ocenił(a) film na 6

Krótki filmik nakręcony w celach promocyjnych w związku z premierą "Fearless Vampire Killers". Rzecz ma formę żartobliwego vademecum na temat wampirów. Mini-wykład dla widzów prowadzony jest przez niejakiego profesora Cecila Havelocka-Montague. Przyznam od razu że zabawne to mocno umiarkowanie, ale przynajmniej trzyma klimat samego filmu i jest całkiem przyjemne w odbiorze. Ot, taka mało znacząca przystawka do głównego dania, jakim jest obraz Polańskiego.

Caligula

"W Polsce wampiry maja podwójne języki. Komuniści."

Rozwaliło mnie to. Ciekawam tylko, czy Amerykańcy to zrozumieli. A... i witaj znowu.

ocenił(a) film na 6
littlelotte52996

Widzę, że przerabiamy po kolei dodatki na DVD, jak ja,)

Caligula

To, co mi wpadnie w ręce:) Moje miasto nie jest specjalnie rozwinięte, jeśkli chodzi o sprzedaż/wypozyczanie tego typu "artykułów". A ponoć to stolica województwa... Mniejsza o to. Ale zauważ, że już jest nas dwoje na tych forach... WOW. Nie jesteś sam:)

ocenił(a) film na 6
littlelotte52996

No, w takim przypadku zawsze zostaje Internet. A ten jest już wszędzie. Nie jestem sam, hmm, dziwnie to brzmi słyszane od kogoś innego niż ja sam,)

Caligula

Pochlebiasz sobie:) Och, zapewniam, że nie jestem ani spragnionym wampem, ani wolontariuszką koła pomocy społecznej, ani nawet koła gospodyń wiejskich;)

ocenił(a) film na 6
littlelotte52996

Całe szczęście. Wszystko co społeczne śmierdzi już z daleka. A wampy są dobre jako drobny dodatek do gwiazdy rocka, pogadać z nimi nie idzie. I nie pochlebiam sobie - chyba, że - tak jak napisałem powyżej - w rozmowach z samym sobą, nigdy publicznie, broń Boże!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones